? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور  آشنایی نوآموزان پیش دبستانی رفسنجان با ماموران راهنمایی و رانندگی و علائم راه | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
سه شنبه،۲۲اسفند۱۳۹۶
کد: 15883

 آشنایی نوآموزان پیش دبستانی رفسنجان با ماموران راهنمایی و رانندگی و علائم راه

 

نوآموزان پیش دبستانی دخترانه رفسنجان با حضور  ماموران زحمت کش راهنمایی و رانندگی  با قوانین راهنمایی و رانندگی آشنا شدند.

مدیر پیش دبستانی  با اعلام این خبر افزود:از آنجایی که آموزش قوانین خصوصا قوانین مربوط به راهنمایی و رانندگی در سنین ابتدایی در نهادینه شدن رعایت آن در رفتارهای دانش آموزان بسیار مؤثر است بر آن شدیم تا با حضور ماموران زحمت کش راهنمایی و رانندگی و آشنا ساختن دانش آموزان با قوانین راهنمایی و رانندگی درراستای این امر مهم گام برداریم.

a3

وی افزود:توضیحات بسیار خوب جناب سروان پورجعفری  به همراه مامور راهنمایی رانندگی و سخنان دوستانه و محبت آمیز وی با دانش آموزان روزی با خاطرات خوب را برای آنها رقم زد.

مدیر مرکز پیش دبستانی ضمن تشکر از همکاری جناب سروان پور جعفری  تصریح کرد: جناب سروان قول دادند تا قبل از تعطیلات عید کارت همیار پلیس را برای نوآموزان صادر و در اختیارشان قرارخواهد داد.

 

 

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat