? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور آغاز تبلیغات محیطی مسابقات سراسری قرآن/ نصب ۴۵۰ بنر | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
شنبه،۴شهریور۱۳۹۶
کد: 12120

آغاز تبلیغات محیطی مسابقات سراسری قرآن/ نصب ۴۵۰ بنر

 

با پایان طراحی و آماده‌سازی طرح‌های چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در ارومیه، از روز گذشته کار چاپ و نصب بنرهای این مسابقات آغاز شده است.

به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف به فاصله یک هفته مانده به آغاز مسابقات سراسری قرآن، کار چاپ و نصب بنرهای چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در استان آذربایجان غربی آغاز شد. در این دوره، از بنرهای سبک زندگی و فرمایشات ائمه اطهار(ع) نیز استفاده می‌شود.

با توجه به اینکه شهرداری ارومیه نیز در امر تبلیغات محیطی و اطلاع‌رسانی همکاری مناسبی انجام داده است، در تمام فضای تبلیغاتی شهر از اماکن و فضاهای شهرداری نیز برای تبلیغات و اطلاع رسانی استفاده شده است.

علاوه بر این با توجه به اینکه استاندار آذربایجان غربی به عنوان رئیس ستاد معین استان، دستور به همکاری نهادها و ارگان‌های دولتی برای در اختیار قرار دادن فضاهای تبلیغاتی برای مسابقات را صادر کرده است، ۴۵۰ نقطه شهر از جمله مبادی ورودی و داخل شهر، برای نصب بنرها مشخص شده است.

یادآور می‌شود چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم که به میزبانی آذربایجان غربی برگزار می‌شود، از روز ۱۱ تا ۲۶ شهریورماه در ارومیه برگزار خواهد شد.

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat