? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور اتمام مراحل تصویربرداری سری جدید تلاوت‌های اساتید و قرآن‌آموزان جامعةالقرآن | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
پنج شنبه،۱۷اسفند۱۳۹۶
کد: 15700

اتمام مراحل تصویربرداری سری جدید تلاوت‌های اساتید و قرآن‌آموزان جامعةالقرآن

 

مراحل تصویربرداری سری جدید تلاوت‌های فاخر اساتید و قرآن‌آموزان جامعةالقرآن طی این هفته به پایان رسید.

با فعالیت گروه رسانه و فناوری اطلاعات مؤسسه مراحل تصویربرداری سری جدید تلاوت‌های فاخر اساتید و قرآن‌آموزان مؤسسه شنبه هفته جاری به پایان رسید.
این تولیدات شامل تصویربرداری از اقامه نماز و تلاوت‌های حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدمهدی طباطبایی، مدیرمؤسسه و استاد حفظ کشور است. همچنین این ویدئوها با بهره‌گیری از به روزترین دوربین‌های سینمایی و تجهیزات تصویربرداری در سطح بین‌المللی ضبط شده که پس از تدوین نهایی و مونتاژ با صدای تلاوت این استاد برجسته برای انتشار آماده خواهد شد.
یادآور می‌شود، به صورت همزمان تصویربرداری از تلاوت‌های زیبا حافظ کل قرآن از مؤسسه جامعة‌القرآن حنانه خلفی نیز در فضایی جذاب به پایان رسیده که پس از مونتاژ صوت تلاوت در استودیو مرکز رسانه و فناوری اطلاعات امام رضا(ع) از طریق پایگاه‌ اطلاع‌رسانی مؤسسه جامعةالقران الکریم به نشانی www.jqk.ir منتشر خواهد شد.
یادآور می‌شود، پس از اتمام مراحل تدوین این تلاوت‌های به جامعه قرآنی کشور و همه علاقه‌مندان به قرآن در سراسر جهان اسلام ارائه می‌شود.

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat