? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور اجرای اعضای جامعة‌القرآن تیتکانلو در محفل قرآنی | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
سه شنبه،۲۴بهمن۱۳۹۶
کد: 15031

اجرای اعضای جامعة‌القرآن تیتکانلو در محفل قرآنی

 

محفل معنوی قرآن کریم با حضور جمعی از قرآن‌آموزان جامعة‌القرآن تیتکانلو برپا شد.

تیتکانلو یکی از شهرهای استان خراسان شمالی و مرکز بخش خبوشان در شهرستان فاروج است که جامعة‌القرآن این شهر به منظور متقارن شدن دهه فجر با ایام فاطمیه(س)، محفل معنوی را با حضور قاریان برتر کشوری و حافظان خردسال جامعة‌القرآن در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) برپا کرد.
در ابتدای برنامه، محمدی از قاریان ممتاز شهر به تلاوت آیاتی از کلام الله مجید پرداخت و سپس حجت‌الاسلام والمسلمین نادعلی‌زاده، امام جمعه شهرستان مطالبی در شأن حضرت فاطمه زهرا(س) بیان کرد.
در این برنامه که جمعی از مدیران، اعضای شورای اسلامی و شهردار شهر تیتکانلو نیز حضور داشت، رحمتی از حفاظ جامعة القرآن و همچنین فاطمه شاهرضا از حافظان خردسال این مرکز به اجرای محفوظات خود پرداختند و پس از پذیرایی و اهدای هدایا به قرآن آموزان، این مراسم به پایان رسید.
همچنین این مرکز قرآنی به مناسبت دهه فجر، جشنواره قرآنی را با حضور امام جمعه، رئیس اداره تبلیغات اسلامی، کارشناس قرآنی اداره برپا کرد که از نفرات برتر تجلیل شد.

b2

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat