? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور اجرای مرحله مقدماتی نماینده ایران در مسابقات بین‌المللی قرآن سودان | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
پنج شنبه،۲۱دی۱۳۹۶
کد: 14538

اجرای مرحله مقدماتی نماینده ایران در مسابقات بین‌المللی قرآن سودان

 

نماینده کشورمان در مسابقات بین‌المللی قرآن کشور سودان شامگاه روز گذشته، ۱۹ دی‌ماه به وقت ایران اجرای مرحله مقدماتی خود را انجام داد.

به نقل خبرگزاری ایکنا، محمدرسول تکبیری، نماینده ایران در نهمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کشور سودان شامگاه روز گذشته، ۱۹ دی‌ماه اجرای مرحله مقدماتی خود را انجام داد.
تکبیری در این مرحله به سؤالاتی از سوره‌های مبارکه آل‌عمران، هود و مجادله پاسخ داد. مرحله مقدماتی این مسابقات حکم فیلتر یا گزینش اولیه افراد برای حضور در سالن اصلی مسابقات را دارد.
مرحله اصلی این مسابقات نیز همزمان با مرحله مقدماتی آغاز شده و هر روز حدود ۱۵ نفر اجرای خود در این مرحله را انجام می‌دهند.
با توجه به اینکه نوبت اجرای شرکت‌کنندگان در این مرحله بر اساس حروف ابجد اسامی آنها است، زمان اجرای نماینده ایران در این مرحله در روزهای پایانی خواهد بود.
نهمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کشور سودان موسوم به جایزه خارطوم از روز ۱۷ دی‌ماه آغاز شده و روز ۲۳ همین ماه پایان خواهد یافت.
در این دوره از مسابقات معتز آقایی به عنوان استاد راهنما نماینده ایران را همراهی می‌کند.

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat