? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور اختتامیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای در دبستان امام حسن مجتبی (ع) چالوس | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
پنج شنبه،۱۰اسفند۱۳۹۶
کد: 15553

اختتامیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای در دبستان امام حسن مجتبی (ع) چالوس

 

مراسم  اختتامیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای در  دبستان قرآنی امام حسن مجتبی (ع) چالوس برگزار شد.

تترستاقی مدیر دبستان با بیان این مطلب گفت : مراسم اختتامیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای در دبستان  امام حسن محتبی (ع)  با حضور اولیای دانش آموزان برگزار شد.

a2

وی با اشاره به اینکه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای به منظور کشف و شناسایی دانش آموزان مستعد رشته های مختلف ورزشی برگزار شده است، گفت: این امر بر اساس اهداف آموزش و پرورشی، تحول در نظام تعلیم و تربیت را محقق می سازد.

a4

تترستاقی افزود: المپیاد ورزشی درون مدرسه ای دانش آموزان را برای حضور پرشور و با نشاط در محیط مدرسه آماده کرده است .

a9

مدیر دبستان تصریح کرد: المپیاد ورزشی درون مدرسه ای تمرینی برای مشارکت جویی و مدیریت در مسائل اجتماعی است و تاثیر به سزایی در آینده اجتماعی و ورزشی کشور دارد.

a3

وی  افزود: طرح المپیاد ورزشی درون مدرسه ای  باعث ایجاد محیطی شاداب در مدرسه و توسعه ی رفتار های حرکتی دانش آموزان، استعداد یابی ورزشی دانش آموزان، اهمیت به سلامت جسمی و روحی دانش آموزان در شکل گیری زندگی سالم و نقش اساسی آن از اهداف این طرح در مدارس است.

در این مراسم  دانش آموزان به انجام حرکات ورزشی پرداختند .

a8

گفتنی است آیین اختتامیه با اجرای حرکات ورزشی صبحگاهی  ،ژیمیناستیک ،حرکات با حلقه ، اجرای سرود ونمایش و اهداء جوایز و لوح تقدیر از نفرات برتر رشته های مختلف ورزشی به پایان رسید.

a7

a6

 

 

 

 

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat