? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور اردوی زیارتی حافظان و قرآن آموزان شعبه قوچان برگزار شد | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
یکشنبه،۸بهمن۱۳۹۶
کد: 14705

اردوی زیارتی حافظان و قرآن آموزان شعبه قوچان برگزار شد

 

حافظان و قرآن آموزان  جامعه القرآن شعبه قوچان به اردوی فرهنگی ـ زیارتی مشهد مقدس اعزام شدند.

جعفری مدیر شعبه خردسالان و خواهران قوچان با بیان این مطلب گفت: ۲۵ نفر از خادمان و حافظان و  قرآن آموزان  در قالب اردوی فرهنگی زیارتی، راهی مشهد مقدس شدند،و به  زیارت علی بن موسی الرضا (علیه السلام )رفتند.

a2

مدیر شعبه قوچان به اهداف برپایی این اردو اشاره کرد و افزود: اهداف این اردو، پای بوسی هشتمین نور امامت حضرت علی ابن موسی الرضا(علیه السلام) و بهره‌گیری فکری، معنوی و مادی از فضای ملکوتی حریم آن امام همام است و همچنین شرط قبولی و اثرپذیری معنوی عبادت، کسب قدر و معرفت و تصمیم برای تغییر در جهت زندگی خداپسندانه است.

a4

وی در ادامه تصریح کرد: ایجاد بستری مناسب جهت استفاده مستمر از مباحث فرهنگی، آموزشی و تربیتی شعبه در فضای اردو و استفاده معنوی و خودسازی تحت تاثیرامام هشتم علیه السلام و کسب معرفت با استفاده از فضای اثربخشی دینی و صمیمیت ناشی از فکری و اعتقادی بین مربیان، حافظین وقرآن آموزان از دیگر اهداف این اردو بود.

جعفری به برنامه‌های برگزار شده در این اردو اشاره کرد و افزود: قرائت دعای توسل، مناجات‌خوانی ،دعای توسل و حضور در زیارتگاه امامزادگان یاسر و ناصر (علیهم السلام) و اجرای برنامه حفظ  ، اهدای هدایای یادبود از طرف خادمین از جمله برنامه‌هایی بود در طول اردو برپا شد.

 

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat