? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور اسفندماه؛ آخرین مهلت اعلام نامزدهای آئین تکریم خادمان قرآن سال ۹۷ | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
یکشنبه،۲۹بهمن۱۳۹۶
کد: 15285

اسفندماه؛ آخرین مهلت اعلام نامزدهای آئین تکریم خادمان قرآن سال ۹۷

 

دبیر انجمن خادمان قرآن کریم گفت: از دستگاه‌ها و اشخاص حقیقی و حقوقی در حیطه قرآن تقاضا می‌شود چنانکه کاندیدایی برای آئین تکریم خادمان قرآن سال ۹۷ دارند تا پایان اسفندماه سال جاری معرفی کنند.

محمدرضا پورمعین، دبیر انجمن خادمان قرآن کریم معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا ضمن بیان این مطلب گفت: نخستین جلسه تصمیم‌گیری درخصوص چگونگی انتخاب و معرفی خادمان قرآن کریم در سال ۱۳۹۷ با حضور نمایندگان منتخب کمیته‌های تخصصی هشتگانه با حضور عبدالهادی فقهی‌زاده، معاونت قرآن و عترت ارشاد در دفتر وی برپا شد.
وی اظهار کرد: با توجه به معرفی ۲۱ استان بنابر درخواست انجمن خادمان قرآن از آنها، قریب به ۵۰۰ نفر اسم به همراه رزومه در رشته‌های مختلف به دبیرخانه رسیده است که بررسی‌های آنها آغاز شد.
پورمعین عنوان کرد: مقرر شد ضمن تجدید نظر در آئین‌نامه، از دستگاه‌ها و اشخاص حقیقی و حقوقی قرآنی نیز تقاضا می‌شود چنانکه کاندیدایی برای انتخاب در سال ۹۷ دارند، معرفی کنند.
وی ادامه داد: فرصت معرفی افراد برای این منظور تا پایان اسفندماه سال جاری است و طی یک ماه دبیرخانه موظف است انتخابات خود را از میان افراد حائز شرایط انجام دهد و سپس به تأیید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین رئیس جمهور می‌رسد تا در شب ولادت امام حسن مجتبی(ع)، بین ۱۲ تا ۱۴ نفر خادمان قرآن را برای بیست و سومین دوره این آئین‌ باشکوه انتخاب کنیم.
پورمعین یادآور شد: آئین تکریم از بیست و سومین دوره از خادمان قرآن کریم در شب ولادت کریم اهل‌ بیت، امام حسن مجتبی(ع) توسط انجمن خادمان قرآن کریم و با حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور ریاست جمهوری در نمایشگاه بین‌المللی قرآن در تهران برپا می‌شود.

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat