? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور اعزام  مربیان و قرآن‌آموزان شعبه برادران زابل به مشهد مقدس | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
شنبه،۲۸مرداد۱۳۹۶
کد: 12000

اعزام  مربیان و قرآن‌آموزان شعبه برادران زابل به مشهد مقدس

 

اردوی زیارتی قرآن‌آموزان و مربیان شعبه برادران زابل برگزار شد.

امیرحسین شهرکی مدیر شعبه برادران زابل با بیان خبر گفت: حدود ۳۰ نفر از مربیان و قرآن‌آموزان این شعبه به اردویی زیارتی مشهد مقدس اعزام شدند.

c2
وی با اشاره به اینکه اردوی فوق به منظور افزایش آمادگی قرآن‌آموزان در زمینه حفظ و سایر دوره‌های قرآنی، ادامه داد: افزایش ارتباط معرفتی و تبیین آداب زیارت امام رضا(علیه السلام) و همچنین تجلیل از قرآن‌آموزان شعبه  و ارتقای روحیه آنها انجام گرفت.

c7
شهرکی اظهار کرد: این قرآن‌آموزان و مربیان علاوه بر زیارت حرم مطهر امام رضا(ع) در برنامه‌های فرهنگی دارالهدایه نیز شرکت کردند و همچنین در برنامه های کلاس حفظ ، صوت و لحن و قرائت قرآن و برنامه های فرهنگی و سیاحتی در این اردو شرکت کردند.

c5

گفتنی است دوره‌های متنوع قرآنی از جمله، طرح ملی تلاوت ، دوره های حفظ ، روخوانی و روان خوانی ، تجوید و مفاهیم و برنامه تواشیح در شعبه برادران زابل  برگزار می شود علاقمندن برای ثبت نام می توانند با شماره : ۳۲۲۳۴۳۴۰ تماس و یا  به آدرس شعبه مراجعه نمایند.

c3

یادآور می‌شود، شعبه برادران زابل در خیابان شهید مطهری تقاطع خیابان یل و پاسداران جنب مسجد حضرت خدیجه کبری (سلام الله)  قرار دارد.

c6

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat