? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور اعطای مدرک سه زبانه جامعةالقرآن استان تهران به برگزیدگان آزمون حفظ قرآن | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
چهارشنبه،۸دی۱۳۹۵
کد: 7585

اعطای مدرک سه زبانه جامعةالقرآن استان تهران به برگزیدگان آزمون حفظ قرآن

منیر روحی، مسئول روابط عمومی جامعةالقرآن الکریم  استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار «اتقان» گفت: آزمون مدرک حفظ قرآن به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی از سوی این مرکز ویژه حافظان کل قرآن کریم اواسط آذرماه برگزار شد.

روحی با اشاره به شدت استقبال صورت گرفته از این آزمون، عنوان کرد: مبینا روح الهی از شعبه امام حسین (ع)، فاطمه برمچ از شعبه رسالت بانوان، فاطمه بختیاری از متقاضیان آزاد، محدثه نوروزی‌نژاد از شعبه امام حسین (ع)، زینب سلامی از شعبه امام حسین (ع) نجمه خرمی‌شاد از شعبه رسالت طی این آزمون موفق به کسب حد نصاب لازم شده‌اند.

وی در خصوص زمان و مدت صدور گواهینامه در مدت زمان کم افزود: این منتخبان با اخذ درجه عالی در زمینه حسن حفظ و تجوید قرآن، موفق به اخذ این مدرک شدند.

این با نوی قرآنی با اشاره به برگزاری آزمون به صورت یکبار تصریح کرد حافظان علاقه‌مندان برای دریافت این مدرک و حضور در آزمون باید از فرصت مطالعاتی یکساله برای شرکت در آزمون که طی آذرماه سال آینده برگزار می‌شود، استفاده کنند.

همچنین وی در پایان گفت: حافظان کل می‌توانند برای آمادگی در این آزمون در المپیاد الذکر که در پایان هر فصل انجام می‌شود حضور یابند.

وی هدف جامعه القرآن از این برگزاری این آزمون‌ها و المپیادها را بروز شدن قرآن آموزان و افتخار آفرینی آنان در مسابقات و محافل و آزمون‌های سازمان قرآن وعترت ارشاد و اوقاف و سازمان تبلیغات دانست.

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat