? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور اعطای ۵۰ مدرک بین‌المللی به حفّاظ زنجانی | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
شنبه،۴شهریور۱۳۹۶
کد: 12123

اعطای ۵۰ مدرک بین‌المللی به حفّاظ زنجانی

 

مدیر شعبه آقایان جامعة‌القرآن‌الکریم  زنجان گفت: از ابتدای فعالیت جامعة‌القرآن تاکنون نزدیک به ۵۰ نفر از آقایان حافظ کل این موسسه موفق به دریافت مدرک بین‌المللی حفظ شده‌اند.

مسعود رضایی مدیر شعبه برادران زنجان با بیان این خبر گفت: مؤسسه جامعة‌القرآن‌الکریم استان زنجان از سال ۸۹ فعالیت خود را در راستای فعالیت‌های قرآنی آغاز کرده و توانسته در زمینه‌های مختلف حضور خوبی داشته باشد.

مدیر شعبه زنجان با اشاره به اینکه تربیت حافظان قرآنی یکی از فعالیت‌های این موسسه است، گفت: از ابتدای فعالیت جامعة‌القرآن تاکنون نزدیک به ۵۰ نفر از برادران حافظ این موسسه موفق به دریافت مدرک بین‌المللی حفظ شده‌اند.

وی با بیان اینکه مدرک بین‌المللی حفظ به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی صادر شده و از معتبرترین مدارک در موسسه جامعة‌القرآن است، افزود: پس از برگزاری آزمون حفظ و ارسال نتایج به موسسه جامعة‌القرآن در قم، با تایید این موسسه مدرک بین‌المللی حفظ به واجدین شرایط اعطا می‌شود.

رضایی تاکید کرد: هر ساله در شعبی که در زمینه تربیت حفاظ فعالیت دارند این آزمون برگزار می‌شود که ۲۷ مردادماه سال جاری در واحد آقایان و یک هفته قبل نیز در واحد بانوان این آزمون برگزار شد که ۱۶ نفر از آقایان و ۲۰ نفر از بانوان واجد شرایط در این آزمون شرکت کردند.

مدیر شعبه زنجان با اشاره به اینکه ۸ نفر از برادران موفق به اخذ امتیاز لازم شدند، تصریح کرد: مدرک این حفاظ ۲۳ شهریور ماه سال جاری و در آیین اختتامیه کلاس‌های تابستانی جامعة‌القرآن اهدا خواهد شد.

رضایی با اشاره به اسامی این برگزیدگان گفت: محمد رمضانی، امیرحسین شاهمحمدی، علیرضا اسماعیلی، محمدعرفان ندرلو، امیرحسین احراری، محمدانور جعفری، فرهاد بیات و مهدی سیف‌الله‌نیا در این دوره آزمون اعطای مدرک بین‌المللی حفظ جامعة‌القرآن‌الکریم برگزیده شدند.

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat