? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور امام جمعه رفسنجان از پیش دبستانی امام حسن مجتبی(ع)رفسنجان بازدید کرد | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
شنبه،۵اسفند۱۳۹۶
کد: 15411

امام جمعه رفسنجان از پیش دبستانی امام حسن مجتبی(ع)رفسنجان بازدید کرد

 

مدیر مرکز پیش دبستانی امام حسن مجتبی (ع) رفسنجان از بازدید امام جمعه شهرستان از این مرکز خبر داد و گفت : حجت الاسلام عباس رمضانی پور امام جمعه رفسنجان از این مرکز آموزشی قرآنی بازدید و از نزدیک در جریان برنامه ها ی آموزشی و فعالیت های این مرکزپیش دبستانی  قرارگرفت.

حسنی افزود : ایشان ضمن باز دید از مرکز و دیدن برنامه های آموزشی نونهالان قرآنی و همچنین در جریان قرار گرفتن برنامه های اجرایی و چگونگی کارکرد مربیان و مسئولین  موسسه در قم ، به ایراد سخنانی پیرامون مقام والای حضرت زهرا(سلام الله) و سفارش کردن به الگوقرار دادن ایشان در زندگی  پرداختند.

a4

مدیر پیش دبستانی تصریح کرد : امام جمعه شهرستان ضمن ابراز خرسندی از وجود چنین مدارسی در شهر رفسنجان کردند و خواستار گسترش چنین مدارسی در سطح شهر شدند .

A2

حسنی در پایان یادآور شد: حجت الاسلام رمضانی پور باتوجه  سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی این ایام را پرخیروبرکت اعلام کردند و خواستار آن شدند تا همگی همت کنیم تا به بچه ها آموزش دهیم تا قدر انقلاب را بدانند ودر آینده حافظان این انقلاب بزرگ باشند.

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat