? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور امروز پیام‌های انقلاب اسلامی و امام(ره) مرزهای جغرافیایی ایران را درنوردیده است | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
سه شنبه،۱۷بهمن۱۳۹۶
کد: 14834

امروز پیام‌های انقلاب اسلامی و امام(ره) مرزهای جغرافیایی ایران را درنوردیده است

حجت‌الاسلام محمودی:

 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با بیان اینکه امروز پیام‌های انقلاب و امام(ره) مرزهای جغرافیایی ایران را درنوردیده است، گفت: اگر فریاد مبارزه با طاغوت و استکبار جهانی و صهیونیسم در ایران بلند شد، امروز این فریاد کوبنده در کشورهای اروپایی و امریکایی شنیده می‌شود.

به نقل  ایکنا حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحسن محمودی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران، امروز، ۱۳ بهمن ماه، در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران با تبریک سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: امروز پیام‌های انقلاب و امام(ره) مرزهای جغرافیایی ایران را درنوردیده و در اعماق وجود آزادگان و محرومان عالم نفوذ پیدا کرده است.

وی ادامه داد: اگر تا دیروز شعارهای انقلابی و توحیدی از ایران شنیده می‌شد امروز در سایر کشورهای اسلامی مانند نیجریه، بحرین، یمن و … به گوش می‌رسد. اگر فریاد مبارزه با طاغوت و استکبار جهانی و صهیونیسم در ایران بلند شد، امروز این فریاد کوبنده در کشورهای اروپایی و امریکایی شنیده می‌شود.

محمودی اظهار کرد: آری امام(ره) با تکیه بر ارزش‌های اسلامی و الهام از سیره جد بزرگوارش، پیامبر رحمت(ص)، و با تأسی به روش علوی، فاطمی و حسینی، نمرودیان را به زیر کشید و فرعونیان را فراری داد و ابوجهل‌ها و ابوسفیان‌ها را دچار بهت و حیرت نمود.

وی عنوان کرد: امام(ره) با روش پیامبر‌گونه‌اش برای نجات ملت از تمام هستی خود گذشت و با عصای موسوی‌اش، تبر ابراهیمی‌اش و دم مسیحایی‌اش به کالبد بشریت جان بخشید و مستضعفان و محرومان را از یوغ مستکبران رهایی بخشید.

محمودی ابراز کرد: به برکت رهبری امام(ره) و اطاعت امت همیشه در صحنه، شعارهای انقلاب جامه عمل پوشانده شد. «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» شعار محوری ملت انقلابی ایران بود که با لطف الهی به این شعارها جامه عمل پوشانده شد. امروز مستقل‌ترین کشور که از بردگی استکبار آزاد گردیده و نظام مبتنی بر اسلام و با تکیه بر آرای مردم را بنا گذاشته است ایران اسلامی است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: ملت ایران به خود می‌بالد که در عصر جاهلیت مدرن به نائب امام زمان(عج) لبیک گفت و بر تمامی معادلات و محاسبات مادی دنیای کفر خط بطلان کشید و امروز نیز این راه نورانی را با زعامت و پرچمداری خلف صالح امام(ره)، رهبر معظم انقلاب ادامه می‌دهد.

وی اظهار کرد: سلام به روح مطهر تو ای امام بزرگوار که با ما حق حیات دادی. درود بر شما ای شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی که با خون مطهر و پاکتان درخت انقلاب را پرثمر کردید. درود بر ملت انقلابی و بابصیرت ایران اسلامی که با سی و نه سال ایستادگی و مقاومت در برابر توطئه‌های استکبار ایستاده و فتنه‌ها را خنثی ساخته و بر سینه مزدوران استکبار و منافقین دست رد زده است.
محمودی ادامه داد: اکنون در دهه فجر قرار داریم که با مراسم باشکوه دیروز در حرم مطهر حضرت امام(ره) آغاز گردید و مکان جلوس آن حضرت در قطعه شهدای ۱۷ شهریور گلباران شد. در سراسر کشور و در اماکن منتسب به امام(ره) نیز در داخل و خارج از کشور مراسم برگزار گردید.
وی اظهار کرد: فردا هم زنگ انقلاب در کلیه مدارس کشور به صدا در خواهد امد و جوانان و نوجوانان این سرزمین با امام(ره) و شهدا تجدید پیمان خواهند کرد. روز پنجشنبه، ۱۹ بهمن، نیز مراسم میهمانی لاله‌ها در بیش از ۱۸هزار گلزار شهدای سراسر کشور برگزار خواهد شد. مراسم محوری نیز ساعت ۱۴ در گلزار شهدای بهشت زهرا برگزار می‌شود.
محمودی اضافه کرد: همچنین هزاران مراسم و برنامه توسط کمیته‌های ۲۲گانه ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در مساجد ، پایگاه‌های بسیج، اماکن ورزشی و هیئات مذهبی اجرا می‌شود. بسیاری از جوانان هنرمند و انقلابی در رسانه‌های کشور به ویژه در فضای مجازی جهت تبیین دستاوردهای انقلاب ایفای نقش خواهند کرد.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران اظهار کرد: شب ۲۲ بهمن مراسم نورافشانی و سردادن ندای تکبیر به عنوان شعار محوری انقلاب در ساعت ۲۱ خواهیم داشت. توجه به پرچم جمهوری اسلامی ایران در کلیه برنامه‌ها، بصیرت‌افزایی و تبیین دستاوردهای انقلاب و تقویت رویحه امید در کشور و زمینه‌سازی برای برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در سال ۱۳۹۷ از جمله اهداف در برگزاری مراسم انقلاب خواهد بود.
وی تأکید کرد: باید دنیا در روز ۲۲ بهمن شاهد اقتدار، صلابت و ایستادگی ملت ایران در برابر توطئه‌های استکباری باشد و انشالله راهپیمایی ۲۲ بهمن مردم ایران اسلامی خاصه مردم انقلابی و وفادار تهران تیر خلاصی بر قلب آمریکا، اسرائیل و فتنه‌گران خواهد بود.
محمودی تصریح کرد: در شرایطی که رسانه‌های مزدور صهیونیستی در حال تلاش برای ناامید کردن ملت خصوصا جوانان هستند و مصمم هستند باورهای اعتقادی مردم را نسبت به دین کمرنگ کنند و در زمانی که دشمنان درصدد بزرگنمایی مشکلات و نادیده گرفتن پیشرفت‌های نظام اسلامی هستند و در مقطعی که تمام توطئه‌های امریکا و صهیونیسم در خاورمیانه با بن‌بست مواجه شده و برای جبران شکست‌های خود به جنگ ناجوانمردانه نرم روی آورده و به تخریب جایگاه‌ها و شخصیت‌های نظام پرداخته است، ملت ایران با نصب‌العین قراردادن فرامین و رهنمودهای نائب امام زمان(عج) به تمامی توطئه‌های استکبار و نفوذی‌های داخلی او دست رد خواهند زد و با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان خواهند داد مطالبات منطقی را دنبال می‌کنند و مدیران هم موظف به پاسخگویی هستند اما هرگز در برابر استکبار و فتنه‌گران و نفوذی‌های آنان کوتاه نخواهند آمد.
وی اظهار کرد: برخی جریان‌ها و افراد سیاسی هم از هورا کشیدن دشمن خرسند نباشند که هرگاه دشمن از کسی اظهار رضایت کرد باید در حقانیت خود تردید کند. امام(ره) مصداقی از کوثر قرآن، حضرت زهرا(س)، است. ما به مقام معظم رهبری عرض می‌کنیم که «ما اهل کوفه نیستیم». ما اجازه نخواهیم داد آرمان‌های حضرت زهرا(س) در دفاع از ولایت کمرنگ شود؛ ما اجازه نخواهیم داد قاسطین، ناکثین و مارقین به این انقلاب الهی صدمه‌ای وارد سازند.

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat