? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور انتخاب نماینده ایران در مسابقات بین‌المللی قرآن اردن | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
چهارشنبه،۲۵بهمن۱۳۹۶
کد: 15193

انتخاب نماینده ایران در مسابقات بین‌المللی قرآن اردن

حجت‌الاسلام مقنی خبر داد:

 

نماینده ایران در مسابقات بین‌المللی قرآن کشور اردن که اردیبهشت‌ماه سال آینده برگزار می‌شود، انتخاب شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین علی مقنی، معاون مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه در گفت‌وگو با ایکنا با اشاره به دریافت دعوت‌نامه از مسابقات بین‌المللی قرآن کشور اردن، گفت: بر اساس این دعوت‌نامه نماینده‌ای از کشورمان برای حضور در این مسابقات اعزام خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه این مسابقات در رشته حفظ کل قرآن کریم برگزار می‌شود، افزود: بر همین اساس «پیمان ایازی» که تا پیش از این قرار بود به مسابقات بین‌المللی قرآن کشور عراق اعزام شود، به این مسابقات اعزام خواهد شد.
معاون مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه بیان کرد: مسابقات بین‌المللی قرآن کشور اردن در بخش آقایان و در ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود.
یادآور می‌شود تا پیش از این و بر اساس اعلام مسئولان مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، «پیمان ایازی» حافظ کل قرآن به همراه «محمدحسن موحدی» قاری ممتاز کشورمان به عنوان نمایندگان ایران در مسابقات بین‌المللی قرآن کشور عراق اعزام می‌شوند. با ابهام در برگزاری مسابقات قرآن عراق، ایازی به مسابقات اردن اعزام می‌شود.
در دوره گذشته این مسابقات که خردادماه امسال برگزار شد ابوذر کرمی حضور داشت که در نهایت موفق به کسب رتبه‌ای نشد.
پیمان ایازی تا‌کنون به مسابقات بین‌المللی قرآن کشور روسیه، الجزایر، تونس و کویت اعزام شده است.

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat