? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور انتشار کتاب «آزمون های طبقه بندی و تألیفی» | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
پنج شنبه،۱بهمن۱۳۹۴
کد: 1917

انتشار کتاب «آزمون های طبقه بندی و تألیفی»

 به همت انتشارات جامعه القرآن الکریم واهل البیت (علیهم السلام) به چاپ رسید.

کتاب «آزمون­های طبقه بندی و تالیفی» ویژه دانشجویان کارشناسی، ارشد و دکتری، در رشته علوم قرآن و حدیث می­باشد. از ویژگی­های بارز این کتاب این است که تمام منابع کارشناسی ارشد این رشته به صورت فصل به فصل، مجزا شده است، تست­های ده سال گذشته از سال ۸۳ الی ۹۳ برای هر فصل به صورت جداگانه ذکر شده و سپس به تست­های تالیفی پرداخته شده است. تمامی تست­ها دارای پاسخنامه می­باشد.

در این کتاب ابتدا به تست­های اتقان (جلد ۱ و ۲ و ۳)، سپس تفسیر دوازده سوره (شامل سوره­های: بقره، اسری، انبیاء، حجرات، جمعه، واقعه، یس، طارق، اعلی، حج، انسان و مومنون)، در ادامه آن به حدیث (شامل: علم­الحدیث و درایه­الحدیث دکترشانه­چی و تاریخ حدیث دکتر معارف و مصطلح­الحدیث صبحی­صالح)، البیان (آیت­الله خویی)، تاریخ قرآن (دکتر حجتی و آیت­الله معرفت و دکتر رامیار) و تاریخ تفسیر (دکتر جلالیان) پرداخته شده است. در انتهای کتاب کنکور سال ۹۴ همراه پاسخنامه آمده است.

جهت تهیه این کتاب می توانید با شماره ۰۲۵۳۷۸۳۱۹۰۰ داخلی ۳۲۷ و ۳۱۳ تماس حاصل فرمایید.

آزمونهای

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat