? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور بازدید امام جمعه شهرستان خان ببین ازساختمان جامعه القرآن شعبه خان ببین | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
چهارشنبه،۱۵شهریور۱۳۹۶
کد: 12289

بازدید امام جمعه شهرستان خان ببین ازساختمان جامعه القرآن شعبه خان ببین

 

امام جمعه خان ببین به همراه اعضای شورای شهر  با حضور در محل ساختمان جامعه القرآن شعبه خان ببین از نزدیک در جریان ساخت مکان شعبه و فعالیتهای قرآنی این شعبه قرار گرفت.

در این بازدید، حجت‌الاسلام والمسلمین بیات ، امام جمعه خان ببین و اعضای شورای شهر با حضور در جمع قرآن آموزان کلاسهای قرآنی،  توجه ویژه به یادگیری مفاهیم قرآن کریم را مورد تاکید قرار داد و گفت: قرآن کتاب راهنمای زندگی بشر است که از سوی خداوند سبحان برای رستگاری بشر آمده است و باید هر فرد با یادگیری و به کار گیری مبانی و مفاهیم این کتاب بزرگ الهی، مسیر زندگی خود را به سوی رستگاری و کمال تعیین کند.

b4

در ادامه این بازدید، امام جمعه خان ببین  از کم و کیف ساختمان در حال ساخت شعبه و فعالیت ها و برنامه های قرآنی این شعبه آگاه شد.

b5

گفتنی است شعبه خان ببین از سال ۱۳۸۳ فعالیتهای قرآنی خود را آغاز نموده و در حال فعالیت می باشد که  در تابستان امسال کلاس های آموزش قرآن کریم در رشته ها عمومی و تخصصی در این شعبه قرآنی دایر می باشد.

b3

 

 

 

 

 

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat