? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور بازدید امام جمعه شهرستان نجف آباد از فعالیت های شعبه برادران نجف آباد | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
یکشنبه،۱۹شهریور۱۳۹۶
کد: 12330

بازدید امام جمعه شهرستان نجف آباد از فعالیت های شعبه برادران نجف آباد

 

امام جمعه نجف آباد باحضور درمحل جامعه القرآن شعبه برادران نجف آباد از نزدیک در جریان فعالیتهای قرآنی این شعبه قرار گرفت.

امام جمعه شهرستان نجف آباد با حضور در محل شعبه برادران نجف آباد این شهرستان، ضمن بازدید از کلاسهای قرآنی دایر در این شعبه، از نزدیک با برنامه ها و فعالیتهای موسسه آشنا شد.

در این بازدید، حجت‌الاسلام والمسلمین حسناتی ، امام جمعه نجف آباد به همراه ابوالفضل ابوترابی، نماینده شهرستانهای نجف آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی با حضور در جمع قرآن آموزان کلاسهای واحد برادران نجف آباد بازدید نمودند.

امام جمعه در بین قرآن آموزان،توجه ویژه به یادگیری مفاهیم قرآن کریم را مورد تاکید قرار داد و گفت: قرآن کتاب راهنمای زندگی بشر است که از سوی خداوند سبحان برای رستگاری بشر آمده است و باید هر فرد با یادگیری و به کار گیری مبانی و مفاهیم این کتاب بزرگ الهی، مسیر زندگی خود را به سوی رستگاری و کمال تعیین کند.

در ادامه این بازدید، امام جمعه به همراه نماینده مجلس از کم و کیف برگزاری طرح های قرآنی این شعبه آگاه شد.

گفتنی است شعبه نجف آباد در تابستان ۹۶ تعداد ۶۰۰ قرآن آموز در کلاسهای آشنایی با قرآن، روخوانی، روانخوانی، فصیح خوانی، تجوید، قرائت، حفظ جزء ۳۰، حفظ جزء ۱، حفظ جزء ۲، حفظ اجزاء بالا و حفظ،یکساله شرکت کردند.

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat