? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور بازدید معاون اجرایی موسسه از مدارس و مراکز پیش دبستانی رفسنجان | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
پنج شنبه،۱۷اسفند۱۳۹۶
کد: 15633

بازدید معاون اجرایی موسسه از مدارس و مراکز پیش دبستانی رفسنجان

 

معاون اجرایی موسسه جامعه القرآن به همراه مسئول مشارکت های مردمی ازمدارس مراکز پیش دبستانی رفسنجان بازدید کردند.

مدیر مرکز پیش  دبستانی امام حسن مجتبی (ع) رفسنجان با اعلام این خبر گفت : سرکارخانم طباطبایی معاون اجرایی جامعه القران طی بازدید از  مرکز پیش دبستانی دخترانه و تربیت  نوآموزان  قرآنی در شهرستان رفسنجان از نزدیک در جریان از فعالیت های این مرکز پیش دبستانی قرار گرفت.

c3

وی ادامه داد :در این بازدید خانم طباطبایی معاون اجرایی به همراه آقای میرعین عارفین مسئول مشارکت های مردمی جلسه ای پیرامون مسائل قرآنی با  کارکنان و مربیان مدارس ابتدایی و مربیان شعبه جامعه القرآن برگزار کردند.

c4

مدیر مرکز  در خصوص برنامه های جلسه گفت : در جلسه مربیان و مسئولان موسسه ،سیدمحمدعارفین مسئول مشارکت ها از اهداف گروه قرآن یاوران و توجیه برنامه های آن پیرامون مشارکتهای مردمی صحبتهایی ایراد کرد.

c5

حسنی مدیر مرکز پیش دبستانی تصریح کرد:خانم طباطبایی ضمن بازدید از شعب جامعه القرآن و مدارس وابسته به آن خواستار آن شدند تا در آینده نسبت به جذب قرآن آموزان بیشتر وارائه و ترویج فرهنگ قرآنی اقداماتی صورت گیرد و با ایجاد تنوع در این مراکز باعث ایجاد انگیزه قرآنی در خانواده ها و فرزندانشان شوند

c6

وی در پایان گفت :سرکار خانم طباطبایی درآخرجوابگوی سوالات مربیان در موارد مختلف بودند و خیلی واضح و روشن نسبت به  شبهاتی که پیش آمده بود حاضرین را متقاعد کردند،ودر کل جلسه پر باری بود.

c2

c8

c9

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat