? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور بازدید معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان ازساختمان شعبه گرگان | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
دوشنبه،۶شهریور۱۳۹۶
کد: 12146

بازدید معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان ازساختمان شعبه گرگان

 

علی اصغر طهماسبی معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان به همراه فرماندار شهرستان گرگان آقای حسینی از ساختمان در حال احداث جامعه القرآن گرگان بازدید کردند.

فاطمه رضوانی فر مدیر شعب گلستان  در این بازدید ضمن عرض خیرمقدم گزارشی از روند فعالیت موسسه و افتخارات موسسه بیان نمود.

a3

وی افزود : موسسه جامعه القرآن الکریم در استان گلستان از سال ۱۳۸۱ آغاز به فعالیت کرده ودر حال حاضر ۳۵ شعبه فعال و تعداد ۱۴۰ نفر حافظ کل قرآن در استان گلستان داریم.

معاون سیاسی امنیتی استانداردر این بازدید ضمن تشکر و ابراز خرسندی از فعالیتهای انجام شده در این موسسه گفت : قرآن کتاب راهنمایی انسان است و چه زیباست هنگام آموزش رو خوانی با مفاهیم قرآنی نیز آشنا شوند.

در ادامه این بازدید معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان و فرماندار شهرستان گرگان از طبقه سوم ساختمان  درحال ساخت شعبه گرگان بازدید و از نزدیک با روند ساخت و ساز و مسائل مربوط به آن در جریان قرارگرفتند.

لازم به ذکر است این بازدیدبه مناسبت هفته دولت و جهت کمک به ساخت وساز ساختمان صورت گرفت ، همچنین در این بازدید توسط مسئولان استان قول پرداخت کمک هزینه خرید اسپیلت ، بتن ریزی و راه پله طبقه سوم ساختمان را دادند و مقرر شد از محل بودجه سال ۹۶ به این مرکز کمک نمایند.

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat