? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور برنامه‌های شعبه خرمشهر برای خردسالان | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
دوشنبه،۱۷اردیبهشت۱۳۹۷
کد: 16018

برنامه‌های شعبه خرمشهر برای خردسالان

 

بیش از ۱۸۰ قرآن آموز خردسال در جامعه القرآن خرمشهر، حفظ موضوعی، روخوانی، روانخوانی و حفظ قرآن را فرامی‌گیرند.

شهناز شاهی مدیر شعبه خرمشهر با اشاره به برنامه‌های این مرکز گفت: جامعه‌القرآن هر شش ماه یک ورودی جدید در بخش خردسالان دارد. اولین دور‌ه‌ای که خردسالان در آن شرکت می‌کنند آموزش حفظ موضوعی قرآن است.

وی اظهار کرد: در حال حاضر ۵۵ خردسال این دوره را می‌گذرانند. قرآن آموزان دوره از ۴ سال تا ۵ سال و نیم هستند. پس از حفظ موضوعی قرآن آموزان وارد دوره‌های روخوانی، روانخوانی و حفظ قرآن (بهار) می‌شوند که به صورت ترمی برگزار می‌شوند.

شاهی گفت: هم اکنون ۶۰ قرآن آموز در رشته روخوانی، ۴۰ نفر در رشته روانخوانی و ۳۳ نفر در رشته حفظ قرآن بهار ۱(حفظ ۱۹ سوره) در کلاس‌های جامعه القرآن شرکت می‌کنند.

مدیر شعبه خرمشهر اظهار کرد: از دیگر برنامه‌های شعبه خرمشهر برگزاری دوره تفسیر سوره مریم است، این دوره طرحی است که از سوی منطقه آزاد اروند در سطح خرمشهر و آبادان اجرا شده است. جامعه القرآن با همکاری منطقه آزاد ثبت‌نام از بانوان را شروع کرد واولین جلسه آن سه شنبه ۱۱ اردیبهشت در حسینیه فاطمیه برگزار شد.

ین فعال قرآنی گفت: در حال حاضر ۵۰ خانم در این دوره شرکت کرده‌اند.

شاهی در پایان گفت: همچنین طی مراسمی که به مناسبت نیمه شعبان برگزار شد، از قرآن آموزان حافظ این جامعه القرآن قدردانی شد.

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat