? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور برنامه روز چهارم مسابقات سراسری قرآن/ برگزاری رقابت‌ها در چهار سالن | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
چهارشنبه،۱۵شهریور۱۳۹۶
کد: 12267

برنامه روز چهارم مسابقات سراسری قرآن/ برگزاری رقابت‌ها در چهار سالن

 

در چهارمین روز مسابقات سراسری قرآن تعداد سالن‌هایی که مسابقات در آن برگزار می‌شود به چهار سالن رسیده است، در این روز رقابت‌های مقدماتی حفظ کل، ۲۰ جزء، قرائت تحقیق و ترتیل و همچنین نیمه نهایی حفظ کل و ۲۰ جزء برگزار می‌شود.

به نقل پایگاه خبری ایکنا ،چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن امروز سه‌شنبه ۱۴ شهریورماه وارد روز چهارم خود شده است.
بر اساس برنامه زمانبندی اعلام شده از سوی مسئولان فنی این دوره از مسابقات در این روز شاهد برگزاری مسابقات در چهار سالن خواهیم بود و علاوه بر حسینیه ثارالله(ع) و سالن شماره دو که سالن‌های اصلی مسابقات هستند، دو سالن دیگر به مجموع محل‌های برگزاری مسابقات اضافه شده است.
بر اساس گزارش ایکنا در این روز و در نوبت صبح ابتدا بخشی از راه‌یافتگان به مرحله نیمه نهایی رشته حفظ کل قرآن کریم در سالن ثارالله رقابت خود را برگزار می‌کنند. این افراد از بین گروه اول شرکت‌کنندگان رشته حفظ کل که روز گذشته در مرحله مقدماتی رقابت خود را برگزار کرده بودند، انتخاب شده‌اند.
همچنین در نوبت صبح این روز و در سالن شماره دو رقابت‌های نیمه نهایی رشته حفظ ۲۰ جزء قرآن کریم برگزار می‌شود. راه‌یافتگان به این مرحله نیز از بین گروه اول که روز گذشته مرحله مقدماتی خود را برگزار کرده بودند، انتخاب شده‌اند.
همچنین در نوبت بعدازظهر نیز گروه دیگری از شرکت‌کنندگان رشته حفظ کل و ۲۰ جزء قرآن کریم رقابت مقدماتی خود را در دو سالن مجزا که در نظر گرفته شده است برگزار می‌کنند تا برگزیدگان آن برای حضور در مرحله نیمه‌نهایی که روز بعد برگزار می‌شود، انتخاب شوند.
در مراحل مقدماتی حفظ کل و ۲۰ جزء قرآن کریم تنها هادی حفاظ و داوران بخش صحت حفظ حضور دارند و در مرحله نیمه نهایی سایر داوران به این جمع اضافه خواهند شد.
بر اساس گزارش ایکنا در نوبت بعدازظهر این روز رقابت رشته‌های قرائت تحقیق و ترتیل در مرحله مقدماتی آغاز خواهد شد. رقابت‌های این دو رشته در نوبت بعدازظهر در سالن ثارالله(ع) و سالن شماره دو برگزار می‌شود.
این دو سالن اضافه برای این مرحله در نظر گرفته شده است تا برنامه‌ها براساس زمان پیش‌بینی شده پیش برود. یادآور می‌شود زمان آغاز مسابقات در نوبت صبح ساعت ۸:۳۰ تا ۱۳ و در نبت بعدازظهر ۱۵ تا ۲۰ اعلام شده است اما در روزهای گذشته شاهد تأخیرهای یک ساعته در شروع مسابقات بوده‌ایم.

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat