? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور برنامه پنجمین روز مسابقات سراسری قرآن | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
چهارشنبه،۱۵شهریور۱۳۹۶
کد: 12304

برنامه پنجمین روز مسابقات سراسری قرآن

 

در پنجمین روز مسابقات سراسری قرآن، رقابت‌های مرحله نیمه نهایی حفظ کل، حفظ ۲۰ جزء، مقدماتی رشته قرائت، ترتیل و حفظ ۱۰ جزء برگزار می‌شود.

به نقل خبرگزاری بین المللی(ایکنا) ، چهارشنبه، ۱۵ شهریورماه در حالی وارد پنجمین روز مسابقات سراسری قرآن می‌شویم که در این روز شاهد ادامه رقابت گروه دیگری از شرکت‌کنندگان در رشته حفظ کل قرآن کریم و در مرحله نیمه نهایی خواهیم بود. همچنین رقابت‌های رشته قرائت قرآن کریم و ترتیل نیز در مرحله مقدماتی ادامه خواهد یافت و رقابت‌های حفظ ۱۰ جزء قرآن کریم نیز ادامه می یابد.
بر همین اساس و از ساعت ۸ تا ۱۳ رقابت‌های رشته حفظ کل قرآن کریم در مرحله نیمه نهایی و در حسینیه اعظم ثارالله(ع) برگزار می‌شود. همچنین از ساعت ۸ تا ۱۳ در سالن شماره دو رقابت‌های مرحله نیمه نهایی رشته حفظ ۲۰ جزء قرآن کریم نیز ادامه می‌یابد.
در نوبت بعدازظهر نیز که رقابت‌ها از ساعت ۱۵ آغاز می‌شود. مرحله مقدماتی رشته قرائت قرآن در مرحله مقدماتی در حسینیه اعظم ثارالله(ع) برپا می‌شود این مسابقات تا ساعت ۲۰:۱۵ ادامه دارد.
در همین سالن و در همین ساعت نیز به صورت همزمان شاهد برگزاری رقابت‌های مرحله مقدماتی رشته ترتیل خواهیم بود.
در این روز شرکت‌کنندگان رشته حفظ ۱۰ جز قرآن که تنها رشته دو مرحله‌ای این بخش از مسابقات است نیز آغاز می‌شود و شرکت‌کنندگان از نوبت بعدازظهر در سالن آموزش مجتمع شهید کاظمی شهر ارومیه به رقابت می‌پردازند.
این مسابقات تا روز جمعه ۱۷ شهریورماه ادامه دارد و مراسم اختتامیه آن نیز روز شنبه برگزار می‌شود.

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat