? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور برگزاری آزمون شفاهی پایان دوره تجوید واحد برادران سمنان | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
چهارشنبه،۸شهریور۱۳۹۶
کد: 12195

برگزاری آزمون شفاهی پایان دوره تجوید واحد برادران سمنان

 

برگزاری آزمون شفاهی پایان دوره تجوید شعبه برادران سمنان

 

مدیر شعبه برادران سمنان با بیان این خبر گفت: آزمون پایان دوره ترم تابستان آموزش قرآن کریم با حضور قرآن آموزان در شعبه برادران سمنان برگزار شد.

محمد رضا عبدوس مدیر شعبه سمنان  از برگزاری آزمون پایان دوره ترم تابستان آموزش قرآن کریم در سطح تجوید  و با حضور قرآن آموزان در این واحد خبرداد و اظهار داشت: دوره آموزشی هر ساله در این شعبه برگزار  می شود.

b2

وی با بیان اینکه این شعبه نیز کلاس های آموزشی در این خصوص داشته است افزود: این دوره از آموزش ها براساس یک تشکیلات منسجم و به صورت پیوسته در واحد برادران سمنان برگزار می گردد. و در پایان هر فصل و پس از اتمام دوره‌های قرآنی، از شرکت‌کنندگان دوره‌ها آزمون پایانی به عمل می آید.

b4

محمد رضا عبدوس  با اشاره به فعالیت های آموزشی تصریح کرد: تاکنون بحمد الله ما توانسته ایم بسیاری از کودکان را با روخوانی و مفاهیم قرآن آشنا ساخته و برای علاقه مندان به حفظ نیز دوره های حفظ  را در این شعبه اجرا کنیم .

مدیر شعبه برادران با بیان اینکه این آزمون در دو مقطع شفاهی و کتبی اجرا شد  خاطرنشان کرد: به نفراتی که در این دوره ها بتوانند حائز رتبه های برتر شوند و قبول گردند گواهینامه های پایان دوره و هدایای نفسی اهداء خواهد گردید .

b3

گفتنی است قبول شدگان در دوره های ترتیل و حفظ شرکت خواهند کرد.

 

 

 

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat