? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور برگزاری جشن نیکوکاری در شعبه خان ببین گلستان | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
پنج شنبه،۱۷اسفند۱۳۹۶
کد: 15665

برگزاری جشن نیکوکاری در شعبه خان ببین گلستان

 

 

روز نزدیکی دلها و شکوفه های مهربانی در جامعه القرآن خان ببین  با همت مدیر شعبه ، مربیان و حافظان و  قرآن  این شعبه برگزار شد.

رضوانی فر مدیر شعب گلستان با بیان خبر گفت :  انفاق در راه خدا از مصادیق احسان است ، پس بیائید با سرمایه احسان ونیکو کاری در این روز ها دلی را بدست آوریم ، باشد که با مهر ورزی ،بوستان وجود خود را زینت داده و نهال نیکی را در وجودمان آبیاری کنیم

وی افزود: جشن مهربانی به مناسبت روز نیکوکای توسط قرآن آموزان ،روز در شعبه خان ببین گلستان وبا  هدف ایجاد انگیزه مهربانی و نوعدوستی در دل و جان قرآن آموزان و کمک و یاری به دیگران برگزار شد.

d3

وی با اشاره به روز نیکوکاری افزود:جشن نیکوکاری ،روز نیکوکاری است و خدا در همین نزدیکی ها نعمت می پاشدو فرشتگان طبق طبق نیکی به آسمان می برند و نیکوکاران بندگان محبوب درگاه خدا هستند.

وی در آخر با اشاره به اینکه آثار نیکوکاری در جامعه افزود: دوستی و صمیمیت در بین افراد جامعه، خیر و سعادت دنیا و آخرت، تعدیل اقتصادی، آمرزش گناهان، آرامش روحی و محبوبیت در نزد خداوند را از آثار نیکوکاری و کمک به هم نوع است.

 

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat