? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور برگزاری محفل انس با شهید 25 ساله دفاع مقدس در جمع حفاظ و قاریان جامعةالقرآن الکریم | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
یکشنبه،۲۹بهمن۱۳۹۶
کد: 15247

برگزاری محفل انس با شهید ۲۵ ساله دفاع مقدس در جمع حفاظ و قاریان جامعةالقرآن الکریم

 

محفل انس با شهید ۲۵ ساله دفاع مقدس در عملیات کربلا ۶، از منطقه جنگی سومار در جمع حفاظ و قراء خواهران و برادران شعب استان تهران  در شعبه رسالت خواهران برگزارشد.

منیره روحی مدیر شعبه رسالت با بیان این خبر گفت : این مراسم با حضور مهمانی از بهشت، شهید گمنام گرانقدر در جمع چشمان منتظر و اشکبار قرانی مدیر شعب تهران، مسئولین،  اساتید و قرآن آموزان در روز ۲۵ بهمن ماه با تلاوت قرآن کریم، سخنرانی، روایتگری جبهه مقاومت و مداحی وذکر شهادت حضرت فاطمه زهرا و مصیبت سالارشهیدان علیهم السلام  برگزار گردید

e6

وی افزود  : پیوند کم نظیر حفاظ و قراء در سنین مختلف، بیعتی مجدد با اسوه مقاومت جنگ تحمیلی و ایثارگر شهید گمنام ۲۵ ساله را در فضای استثنایی به همراه داشت که با استعانت به حضرت ابوالفضل علیه السلام و پرچم حرم مقدس فضای معنویت را بیشتر نمود.

e3

روحی مدیر شعبه رسالت در پایان گفت :  قرآنیان موسسه لحظات گفتگوی دل و غربت دوری از امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف را در وداع با شهید گرانمایه همراه با دعای فرج و سلامتی رهبر معظم به پایان بردند.

e2

e4

e5

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat