? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور برگزیدگان جشنواره قرآنی شعب زنجان معرفی شدند | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
شنبه،۵اسفند۱۳۹۶
کد: 15416

برگزیدگان جشنواره قرآنی شعب زنجان معرفی شدند

 

جشنواره قرآنی، علمی، فرهنگی شعب خواهران جامعة‌القرآن استان زنجان با حضور نزدیک به سیصد شرکت‌کننده در دو مقطع سنی زیر ۱۶ سال و بالای ۱۶ سال همزمان با سراسر کشور برگزار شد.

مرحله شهرستانی جشنواره قرآنی، علمی، فرهنگی شعب خواهران جامعة‌القرآن استان زنجان با حضور نزدیک به سیصد شرکت‌کننده در دو مقطع سنی زیر ۱۶ سال و بالای ۱۶ سال در رشته‌های حفظ ۱جزء، ۳ جزء، ۵ جزء، ۱۰ جزء، ۱۵ جزء، ۲۰ جزء و کل قرآن کریم و همچنین رشته‌های ترتیل و قرائت در شبستان حسینیه اعظم زنجان در مورخه ۲۵ و ۲۶ بهمن ماه در دو شیفت کاری از ساعت ۸ صبح الی ۲۰ برگزار شد.

e2

اسامی برگزیدگان در مقطع زیر ۱۶ سال حفظ یک جزء به ترتیب نفرات اول تا سوم فاطمه محمدی، مریم حسین‌خانلو و فاطمه جعفری بودند در حفظ ۳ جزء المیرا محمدپور نفر اول، مهدیس حمزه‌لو و ملیکا نظری به صورت مشترک نفر دوم و حنانه نظری نفر سوم شد.

e4
نفرات اول تا سوم حفظ ۵جزء زهرا سروری، عسل عبادی و نرگس پوررنجی بودند و در حفظ ۱۰ جزء فاطمه بازرگان، محیا سلیمی و زهرا رضائی به عنوان نفرات اول تا سوم انتخاب شدند.
در حفظ ۱۵ جزء زهرا نوری، مریم حاتمی و کوثر حیدری اول تا سوم و فاطمه باقری به عنوان نفر چهارم انتخاب شد و در حفظ ۲۰ جزء مریم عزتی‌فرد به عنوان نفر اول معرفی شد.
نفرات اول تا سوم حفظ کل به ترتیب محدثه نباتی، محدثه مقدم و حدیثه رفیعی بودند و در رشته قرائت نیز معصومه شامی عنوان نفر برگزیده را به خود اختصاص داد.
در مقطع بالای ۱۶ سال برگزیدگان در حفظ یک جزء به ترتیب نسرین نصیری، فاطمه عبادی و مرضیه مجتهدی اول تا سوم شدند و در حفظ ۳ جزء سیده محبوبه صفوی، پروانه کاظمی و لیلا فتحی اول تا سوم شدند.

در حفظ ۵ جزء لیلا حسینی، سمیرا سلیمانی و معینه صفری و در حفظ ۱۰ جزء نازنین شامی، سوسن معصومی و الناز حمزه‌نژاد به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند.
در حفظ ۱۵ جزء سمانه نوری، مائده همتی و فریده حسنی رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند و در حفظ ۲۰ جزء فائزه آقاخانی، زهرا افراسیابی اول و دوم شدند. فاطمه کابلی نیز نفر اول حفظ کل قرآن کریم معرفی شد. زهرا احدی، فاطمه صادقی‌فرد و الهام محموداوغلی نیز نفرات اول تا سوم رشته ترتیل بودند.

e5
در این دور از مسابقات حفاظ بالای ۱۰ سال، ۴۵۰ نفر بودند که نزدیک به ۳۰۰ شرکت‌کننده در این جشنواره حضور داشتند. مرحله شهرستانی شعب خواهران زنجان همزمان با شعب سراسر در بهمن ماه برگزار گردید که برگزیدگان این مرحله در مرحله استانی به رقابت خواهند پرداخت.

 

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat