? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور بهره‌مندی ۱۲ هزار متقاضی مرکز آموزش غیرحضوری قرآن کریم بانوان | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
سه شنبه،۳۰آذر۱۳۹۵
کد: 7429

بهره‌مندی ۱۲ هزار متقاضی مرکز آموزش غیرحضوری قرآن کریم بانوان

مدیر آموزش بزرگسالان جامعةالقرآن الکریم از بهره‌مندی ۱۲ هزار متقاضی بانو و آقا از دوره‌های مرکز آموزش غیرحضوری خبر داد و گفت: مرکزآموزش های غیرحضوری قرآن کریم برای بانوان نیز طی روزهای پایانی هفته وحدت به صورت رسمی راه‌اندازی شد.

حجت‌الاسلام علیرضا نجفی، مدیر آموزش بزرگسالان جامعه القرآن الکریم ضمن اشاره به راه‌اندازی مرکز غیرحضوری حفظ قرآن ویژه بانوان گفت: این مرکز در بخش آقایان با هدف آموزش غیرحضوری میان علاقه‌مندان و قرآن‌دوستان و نشر و توسعه فرهنگ قرآنی ۲۳ بهمن‌ماه سال ۹۳ افتتاح و راه‌اندازی شد.
وی اظهار داشت: تنها تفاوت این مرکز با سایر مراکز غیرحضوری مشابه در کشور این بود که تمامی ظرفیت‌های ارتباطی را در این مسیر آورده‌ایم و متقاضیان این مرکز می‌توانند با بهره‌گیری از هر وسیله ارتباطی چون تلفن ثابت، همراه، سایت، ایمیل، شبکه‌های اجتماعی مجازی و مکاتبه‌ای به آموزش یکی از علوم قرآنی چون حفظ، تجوید، روخوانی و روان‌خوانی و مفاهیم قرآن اهتمام بورزند.
همچنین نجفی نحوه ارتباط‌گیری کارشناسان مرکز با داوطلبان را به انتخاب خود متقاضیان دانست

 

وی بااشاره به ظرفیت بالای آموزش به روش غیر حضوری عنوان کرد: در مرکز آموزش غیرحضوری قرآن این مؤسسه علاوه بر داوطلبانی که از ایران داریم، داوطلبانی از سایر کشورهای دیگر که اساتیدی از جامعةالقرآن به‌عنوان مُبلغ در دیگر کشورها موفق به جذب آنها شده‌اند، به‌عنوان متقاضی در دوره‌های مرکز آموزش غیرحضوری نام‌نویسی کرده‌اند.
مدیر آموزش بزرگسالان مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت جامعةالقرآن الکریم و اهل‌ البیت(ع) تصریح کرد: در مرکز آموزش غیرحضوری قرآن تمامی دوره‌های آموزشی جز صوت و لحن که امکانش فراهم نیست، تدریس می‌شود.
وی ادامه داد: از جمله این دوره‌ها می‌توان به آموزش روخوانی، مفاهیم، تجوید و مشاوره و خانواده قرآنی و طرح‌های مختلف حفظ اشاره کرد.
نجفی با اشاره به اینکه بخش بانوان از ابتدای پائیز امسال به صورت پایلوت راه‌اندازی شده بود، تأکید کرد: امید است با تهیه زیرساخت‌ها و بررسی خطاهای موجود، این مرکز را برای بانوان به صورت رسمی افتتاح و راه‌اندازی کنیم.
وی با اشاره به اینکه این مرکز در بخش بانوان نیز شاگردانی را ثبت نام کرده‌ایم، بیان داشت که ۱۲ هزار نفر در مجموع بانوان و آقایان از دوره‌های مرکز آموزش غیرحضوری جامعةالقرآن بهره‌مند می‌شوند.

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat