? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور به همت جامعه القرآن گلستان: کارگاه آموزشی مهارت های اخلاق اداری برگزار شد | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
شنبه،۱۱شهریور۱۳۹۶
کد: 12233

به همت جامعه القرآن گلستان: کارگاه آموزشی مهارت های اخلاق اداری برگزار شد

 

کارگاه آموزشی مهارت های اخلاق اداری ، به همت جامعه القرآن گلستان با حضوردفترداران شعب گلستان در سالن اجتماعات خاتم الاوصیا برگزارگردید.

فاطمه رضوانی فر با اعلام این خبرافزود: این کارگاه آموزشی با حضور خانم کشیری کارشناس برنامه ریزی ومدیریت دارای مدرک دکترای حقوق به مدت یک روز برگزار گردید.

c3
وی هدف از برگزاری این کارگاه افزایش مهارت های در امور اداری و آموزشی دانست و افزود : در این کارگاه آموزشی، موضوعاتی از قبیل اخلاقیات، ارتباطی نزدیک و تنگاتنگ با ارزش ها و به آن همچون ابزاري نگریسته می شود که ارزش ها را به عمل تبدیل می کند پرداخته شد.

c2

وی ادامه داد:  موضوع دیگه مبحث این کارگاه اخلاق،بود و کارشناس برنامه ریزی اخلاق را رعایت اصول معنوي و ارزش هایی که بر رفتار شخص یا گروه، حاکم است؛ مبنی بر اینکه درست چیست و نادرست کدام است. اخلاق، مفاهیمی چون اعتماد، صداقت، درستی، وفاي به عهد، عدالت و مساوات، و فضایل شهروندي و خدمت به جامعه را در برمی گیردرا دانست.

c4
لازم به ذکر است در ادامه کارشناسان آموزش و مالی دفترمرکزی گلستان در خصوص امور اداری وتکمیل فرمها و گزارشات توضیحاتی را بیان نمودند.

گفتنی است ؛این گارگاه طی دو جلسه ویژه مدیران و دفترداران شعب و با حمایت مالی سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری گرگان برگزار گردید.

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat