? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور تخفیف پنجاه درصدی کلاس‌های شعب تبریز برای خانواده پاسداران | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
پنج شنبه،۲شهریور۱۳۹۶
کد: 12080

تخفیف پنجاه درصدی کلاس‌های شعب تبریز برای خانواده پاسداران

 

در قراردادی فرزندان و خانواده پاسداران با تخفیف پنجاه درصدی می‌توانند از ترم جدید در پائیز از خدمات مؤسسه جامعةالقرآن تبریز استفاده کنند.

سیدحامد شکوری، مدیر اجرایی جامعةالقرآن تبریز با اعلام این خبر گفت: در تازه‌ترین اقدام مؤسسه جامعةالقرآن تبریز، تفاهم‌نامه‌ای بین مؤسسه و مرکز فرهنگی خانواده سپاه عاشورا انعقاد شد.
وی ادامه داد: در این قرارداد فرزندان و خانواده پاسداران با تخفیف پنجاه درصدی می‌توانند از ترم جدید در پائیز از خدمات مؤسسه استفاده کنند.
شکوری افزود: این تفاهم‌نامه میان سرهنگ پاسدار خلیل باباشپور، مسئول مرکز فرهنگی خانواده سپاه عاشورا و علی غفران‌نیا، مدیرعامل مؤسسه جامعةالقران والعترة  تبریز منعقد شد و زمان شروع قرارداد از اول مهرماه همزمان با شروع ترم پائیز خواهد بود.
مدیراجرایی شعبه تبریز تصریح کرد: برگزاری کلاس‌های روخوانی، روانخوانی، فصیح‌خوانی، تجوید مقدماتی، تجوید عملی و تجوید پیشرفته، صوت و لحن پایه و پیشرفته، حفظ عمومی موضوعی و تخصصی، به همراه جلسات عمومی و همگانی تدبر در قران و شرح نهج‌البلاغه است که فرزندان و خانواده پاسداران می‌توانند تخفیف پنجاه درصدی از آن استفاده کنند.

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat