? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور تمرکز برنامه ها بر محور شهدای فاطمی انقلاب شعبه خردسالان رسالت تهران | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
سه شنبه،۱۷بهمن۱۳۹۶
کد: 14894

تمرکز برنامه ها بر محور شهدای فاطمی انقلاب شعبه خردسالان رسالت تهران

 

برنامه های متنوع این شعبه در ایام الله دهه فجر با اشاره به تقارن ایام فاطمیه بر ضرورت توجه به فعالیتهای قرآنی نو آموزان می باشد .

روحی مدیر شعبه رسالت با اعلام این خبر گفت : شعبه رسالت در این ایام برنامه های گوناگون و متنوعی از جمله برگزاری مسابقه دهه فجر ویژه مادران و اهدا جوایز به آنها، مسابقه رنگ آمیزی ویژه قرآن آموزان، برگزاری مرحله نهایی مسابقه گلهای آسمانی، پخش سرودهای انقلابی در زنگهای تفریح، نصب تزیینات و تبلیغات محیطی مناسب با محتوای فرهنگی این ایام، برگزار خواهد کرد.

d4

وی با اشاره به نصب تصاویر دوران انقلاب  تصریح کرد : نصب تصاویر خبری مربوط به دوران پیروزی انقلاب، تصاویر شهدای زن انقلاب و زندگی نامه آنها از جمله فعالیتهایی است که یادآور روحیه فاطمی مجاهدانی است که گام در راه حق نهاده و جان خود را فدای آرمانهای بلندشان کردند از جمله برنامه های شعبه در این ایام می باشد.

گفتنی است شعبه رسالت به عنوان یکی دیگر از پر مخاطب ترین و فعال ترین شعب موسسه جامعه القرآن کریم همواره در گرامیداشت ایام و تقویت روحیه فرهنگی قرآن آموزان پیشگام بوده است.

یادآور می شود جهت ثبت‌نام در این واحد قرآنی می توانید هر روز از ساعت ۸ صبح الی ۱۹ به آدرس تهران. تقاطع بزرگراه رسالت شهید باقری. روبروی پلیس راهنما رانندگی منطقه ۸ جامعةالقرآن الکریم شعبه رسالت اقدام نمایید.

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat