? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور ثبت‌نام دوازدهمین دوره جشنواره «مدهامتان» تا پایان مرداد تمدید شد | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
چهارشنبه،۱۸مرداد۱۳۹۶
کد: 11857

ثبت‌نام دوازدهمین دوره جشنواره «مدهامتان» تا پایان مرداد تمدید شد

 

ثبت‌نام دوازدهمین دوره جشنواره قرآنی «مدهامتان» ویژه اعضای كانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد تا پایان مردادماه جاری تمدید شد.

دوازدهمین دوره جشنواره قرآنی «مدهامتان» ویژه اعضای كانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد در سال جاری برگزار می‌شود كه مهلت ثبت‌نام آن تا پایان مردادماه جاری تمدید شده است.

این جشنواره به منظور شناسایی و ارتقای سطح اطلاعات عمومی و تخصصی جوانان علاقه‌مند به قرآن و فرهنگ غنی اسلام، حضور پر نشاط ‌تر اعضای کانون‌ها در فعالیت‌های قرآنی ملی و بین‌المللی، کشف و شناسایی استعدادهای برتر قرآنی فعال کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور در قالب ایجاد رقابت سالم و ترغیب و تشویق مدیران کانون‌ها به کشف استعدادهای محلی و منطقه‌ای فعال در امور قرآنی برگزار می‌شود.

همچنین آشنایی بیشتر مردم و مسئولان با استعدادها و ظرفیت‌های قرآنی موجود در کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد، ایجاد بستر مناسب برای حضور نوجوانان و جوانان قرآن مدار جهت حضور در مسابقات فنّی و تخصصی اوقاف و حضور در مسابقات بین المللی قرآن و استفاده از ظرفیت دستگاه‌ها و نهادهای فرهنگی و قرآنی جهت همراهی و تقویت بخش رقابتی فعالیت‌های قرآنی در کانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد از دیگر اهداف این جشنواره عنوان شده است.

این جشنواره در دو بخش بانوان و آقایان و در رشته‌های قرائت تحقیق و ترتیل، حفظ ۲۰ جزء و كل، اذان، صحت قرائت حمد و سوره و اذکار نماز و مفاهیم قرآن و نهج‌البلاغه برگزار می‌شود. البته لازم به ذكر است كه رشته‌های حفظ ۲۰ جزء، اذان و ترتیل تنها در بخش آقایان برگزار می‌شود.

سن تمامی شرکت کنندگان در این جشنواره باید بین ۱۸ تا ۳۰ سال باشد ضمن اینكه تنها رشته‌های تحصیح قرائت حمد و سوره و اذكان نماز ویژه سنین ۸ تا ۱۵ سال برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام و دریافت اطلاعات بیشتر درباره این جشنواره می‌توانند به سایت كانون‌های مساجد استان فارس به آدرس www.farsmasajed.ir مراجعه كنند.

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat