? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور جزئیات اردوی اعزامی حفاظ یکساله ۹۵-۹۶ به مشهد مقدس | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
دوشنبه،۲۰شهریور۱۳۹۶
کد: 12400

جزئیات اردوی اعزامی حفاظ یکساله ۹۵-۹۶ به مشهد مقدس

 

جزئیات اردوی اعزامی حفاظ یکساله ۹۵-۹۶ جامعةالقرآن استان تهران و البرز به مشهد مقدس اعلام شد.

منیر روحی، مسئول روابط عمومی جامعةالقرآن الکریم در گفت‌وگوبا خبرنگارایکنا، ضمن بیان این مطلب گفت: حدود ۱۰۰ نفر از حفاظ دوره تخصصی یکساله شعب بانوان بزرگسال رسالت و نوجوانان امام حسین(ع) به همراه مربیانشان به مشهد مقدس اعزام شدند.
وی با اشاره به جزئیات این اردوی سه روزه، ادامه داد: همزمان با عید غدیر خم حفاظ به تلاوت سوره حدید از حفظ پرداختند و به حفظ آیه پایانی این سوره در نزدیک‌ترین مکان به مرقد مطهر امام رئوف(ع) و روبروی مضجع شریف پرداختند و سپس ثواب آن را به حضرت ثامن‌الحجج اهدا کردند.
روحی با اشاره به حضور قدسیه طباطبایی، مدیرکل جامعةالقرآن استان تهران اضافه کرد: همچنین طی روز جمعه نیز این حفاظ با حضور بر سر مزار شهید فاجعه منا، شهید محسن حاجی‌حسنی کارگر به قرائت دعای ندبه پرداختند. اطعام زوار امام رضا(ع) با هزینه شخصی حفاظ و برپایی برنامه‌های فرهنگی و تفریحی از دیگر برنامه‌های این اردوی زیارتی بود.
وی تأکید کرد: حضور حفاظ بانو و آقا در حلقه‌های معرفتی و مباحث اخلاقی با رویکرد شناخت معرفت رضوی و شناخت بیشتر کرامت حضرت علی‌بن موسی‌الرضا(علیه السلام) از دیگر برنامه‌های این اردوی چند روزه بوده است.

روحی عنوان کرد: اقامه نماز شکرانه حفاظ در حرم و درخواست توفیق مداومت در راه قرآن و عامل به قرآن بودن از دیگر برنامه‌های اجرا شده بود.
مسئول روابط عمومی جامعةالقرآن تهران با اشاره به حضور حدود ۱۵۰ نفر از آقایان در اردوی اعزامی حفاظ تخصصی یکساله استان تهران و البرز این مؤسسه، عنوان کرد: این حفاظ از امروز، ۲۰ شهریورماه به مدت سه روز در مشهد مقدس حضور خواهند داشت.
وی تصریح کرد: پایان دوره حفظ تخصصی یکساله ۹۵-۹۶ آقایان جامعةالقرآن در صحن گوهرشاد انجام می‌شود که طی آن به حفظ سوره مرسلات می‌پردازند و ثواب آن را به امام رئوف هدیه می‌کنند.

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat