? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور جشن دهه ولایت درشعبه خواهران مشهد برگزار شد | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
چهارشنبه،۱۵شهریور۱۳۹۶
کد: 12277

جشن دهه ولایت درشعبه خواهران مشهد برگزار شد

 

جشن عید دهه ولایت و تجلیل از حافظان شعبه به‌همت جامعه القرآن شعبه خواهران مشهد برگزار شد.

علوی مقدم مدیر شعبه خواهران مشهد ،از برگزاری جشن‌ دهه ولایت ازعید قربان تا عید غدیرخم در این شعبه خبر داد و اظهار کرد: جشن‌ عید ولایت که از عید قربان تا عید غدیرخم می باشد وبه همت مسئولین شعبه و با همکاری خانواده های قرآن آموزان در محل شعبه برگزار شد.

علوی مقدم با اشاره به پایان دوره یک ساله حفظ قرآن ، تصریح کرد : همزمان با جشن اعیاد دهه ولایت از حافظان طرح یکساله که موفق به حفظ کل شده بودند با اهدای لوح تقدیر و کارت هدیه تجلیل شد .

وی افزود : در این مراسم ازحافظ کل که در سن ۶۵ سالگی با توجه به مشکلات بسیار  موفق به حفظ کل شده بود و ارتباط نزدیک و منظم با مجموعه داشته و از جمله خیرین بود تجلیل شد  همچنین از ۱۲ نفر از حافظان طرح دوساله که عید قربان حافظ کل شدند تجلیل بعمل آمد .

وی در پایان افزود: اجرای مراسم سخنرانی، اجرای سرود، تواشیح ، تجلیل ازحافظان ، قرائت خطبه غدیر ، توزیع کتابچه ی خطبه ی غدیر، تجلیل از نفرات برتر مسابقات کشوری جامعه القرآن، برگزاری مسابقه و اهدای جایزه از جمله برنامه‌هایی این مراسم بود.

 

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat