? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور جشن قرآنی نونهالان پیش دبستانی امام حسن مجتبی (ع) درشازند برگزار شد | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
شنبه،۱۱دی۱۳۹۵
کد: 7685

جشن قرآنی نونهالان پیش دبستانی امام حسن مجتبی (ع) درشازند برگزار شد

موسوی مدیر مرکز پیش دبستانی امام حسن مجتبی (ع) شازند از برگزاری اختتامیه قرآنی نونهالان عضو   این پیش دبستانی با همکاری اداره ارشاد شهرستان خبر داد.

مدیر مرکز پیش دبستانی با اعلام این خبر خاطر نشان کرد:مراسم جشن قرآنی با حضور حجت الاسلام موسوی امام جمعه شهرستان ،عالیخانی رییس اداره ارشاد،مسئولین فرهنگی اداره اوقاف و ارشاد اسلامی ، اعضای شورای شهر ، سرهنگ میرزایی و جعفری مسئولین راهنمایی و رانندگی ،کارشناسان آموزش و پرورش ، نونهالان و خانوادهایشان در سالن اداره ارشاد شهرستان برگزار گردید

a7

وی گفت : فراگیری قرآن مجید از دوران خردسالی و نونهالانی سبب می شود تا کودکان از همان ابتدا با آموزه های کلام الله مجید آشنا شده و سرشت پاک آنان با تربیت قرآنی خو بگیرد.

a5

موسوی مدیر پیش دبستانی با اشاره به فعالیت های مختلف قرآنی این مرکز تصریح کرد: بحمدالله استقبال خوبی از سوی مادران برای فراگیری قرآن توسط فرزندانشان به عمل آمده ودر این دوره از آموزش ها حدود ۴۰ نونهال قرآنی توانستند حافظ سوره های کوچک قرآن شوند.

a6

حجت‌الاسلام موسوی ، امام جمعه شهرستان با حضور در این جشن اظهار داشت: نیاز امروزه همه به قرآن است زیرا قرآن کتاب انسان ساز و انسان پرور می باشد.قرآن کتابی کامل و انسان سازاست که هر آنچه انسان برای تربیت و هدایت به آن نیازمند است، به طور کامل داراست.

a3

امام جمعه شهرستان در خصوص تربیت فرزندان براساس آموزهای دینی تاکید و افزود : تربیت فرزندان یکی از مهم ترین وظایف والدین می باشد وبا تربیت دینی و اسلامی می توان از بسیاری از ناهنجاری ها درجامعه پیشگیری کرد

a4

حجت الاسلام موسوی با اشاره به نقش تعلیم و تربیت در جامعه افزود: هدف برخی آیات درباره تعلیم و تربیت مشخص کردن جایگاه رفیع معلم و تعلیم است و آنچه که جایگاه معلم را به معنای حقیقی کلمه ترسیم می‌کند تعلیم است نه تدریس و هرکجا بحث تعلیم است معلم محور است و در واقعیت خارجی هم، معلمان از جایگاه بالایی در اجتماع برخوردارند.

 

لازم به ذکر است قرائت قرآن توسط جمعی از نوآموزان ،اجرای شعر چراغ راهنمایی- دعا و بهداشت ،اجرای حفظ چند سوره از قرآن توسط امیررضا قاسمی ، اجرای حفظ آیه و حدیث توسط امیررضا قربانی، اجرای نمایش سوره مسد توسط چند تن از نوآموزان ، دعای پایانی توسط ثمین ترابی سخنرانی مسئول راهنمایی و رانندگی و مسئول پیش دبستانی خانم موسوی و در پایان اهدای جوایز به همه نوآموزان توسط مسئولین از دیگر برنامه های این مراسم  بود.

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat