? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور جشن پایان دوره حفظ موضوعی به روش اشاره شعبه گچساران  برگزار شد | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
سه شنبه،۲۲اسفند۱۳۹۶
کد: 15880

جشن پایان دوره حفظ موضوعی به روش اشاره شعبه گچساران  برگزار شد

 

مدیر شعبه گچساران از برگزاری جشن پایان دوره حفظ موضوعی به روش اشاره خبر داد.

خانم اکبری مدیر شعبه خردسالان با اشاره به اینکه با اتمام دوره های آموزش قرآنی در مقطع سنی۴ تا ۶  در شعبه گچساران این جشن برگزار شده است گفت: فعالیت هایی از قبیل حفظ ترتیبی قرآن از جزء یک تا سی، تجوید و روخوانی و روان خوانی  برای سنین خردسالان در این شعبه انجام می شود.

وی خاطرنشان کرد: در طول سال فعالیت هایی از قبیل حفظ آیه ها و احادیث زیبا، حفظ موضوعی به روش اشاره، آموزش حروف، روخوانی، روان خوانی و آموزش های جانبی نقاشی و کاردستی برای سنین زیر ۶ سال در این شعبه برقرار است.

اکبری با یادآوری این مطلب که این شعبه هر سه شنبه  اقدام به برگزاری طرح سه شنبه های مهدویت می کند افزود: طرح سه شنبه های مهدوی زیر نظر بنیاد فرهنگی مهدی موعود گچساران می باشد که مربیان و قرآن آموزان شعبه اعضاء اصلی این طرح می باشند و کارهای فرهنگی این برنامه در این شعبه انجام میگیرد و شعبه دوم را نیز در پیش دبستانی راه انداخته اند.

در پایان این مراسم از قرآن آموزان این دوره با اهدایی جوائز و لوح پایان دوره ارائه شد.

یادآور می‌شود، شعبه گچساران جامعةالقرآن در کوي کارگري نفت،روبروي فروشگاه رفاه ،پلاک۲۲۹قرار دارد. همچنین این شعبه با مدیریت  اکبری اداره می‌شود و علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۳۲۲۲۹۱۵۲تماس بگیرند.

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat