? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور جشن پایان دوره حفظ موضوعی در شعبه قوچان برگزار شد | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
پنج شنبه،۱۰اسفند۱۳۹۶
کد: 15549

جشن پایان دوره حفظ موضوعی در شعبه قوچان برگزار شد

 

جشن پایان دوره کلاس‌های حفظ موضوعی به روش اشاره با حضور  قرآن آموزان خردسال دختر و پسر در جامعه القرآن خواهران و خردسالان قوچان برگزار شد.

جعفری مدیر شعبه  قوچان با اعلام این مطلب گفت : حفظ موضوعی به روش اشاره با حضور تعداد ۱۴نفر قرآن آموزان که در تاریخ دوم آبان شروع ودر  تاریخ ۸ اسفند به اتمام رسید.

وی افزود: طی این دوره آموزشی اولیاء نیز پا به پای  فرزندانشان با ۵۰ آیه کاربردی در زندگی روزمره به همراه ترجمه ومفاهیم آن آشنا گردیدند.

مدیر شعبه  قوچان تصریح کرد: در هشتم اسفند ماه پس از برگزاری آزمون،قرآن آموزان موفق به دریافت گواهینامه دوره فوق گردیدندوبه شکرانه یادگیری آیات فوق بعد از همخوانی دعای فرج  مراسم جشنی برپا نموده وگواهینامه های خود را به همراه جوایزی از دریافت نمودند.

گفتنی است: جامعه القرآن خواهران وخردسالان قوچان دوره های حفظ موضوعی به روش اشاره ، روخوانی و روان خوانی و تجوید برای خردسالان و دوره های  حفظ تخصصی  ، روخوانی و روان خوانی ، تجوید سطح یک و دو و  طرح حفظ بلند مدت و کوتاه مدت برای خواهران برگزار می نماید

یادآور می‌شود، شعبه  خواهران و خردسالان قوچان واقع در خیابان خیام نرسیده به چهارراه اول سمت چپ قرار دارد. همچنین این شعبه با مدیریت  جعفری اداره می‌شود و علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۴۷۲۱۸۰۳۳  تماس بگیرند.

 

 

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat