? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور جلسه مدیریت رسانه در خانواده و شناسایی آسیب های فضای مجازی در دبستان قرآنی امام حسن مجتبی )ع (برگزار شد | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
شنبه،۱۸دی۱۳۹۵
کد: 7864

جلسه مدیریت رسانه در خانواده و شناسایی آسیب های فضای مجازی در دبستان قرآنی امام حسن مجتبی )ع (برگزار شد

در ابتدای این جلسه آقای فقیهی مدیر دبستان توضیحاتی در مورد ضرورت آشنایی با فضای مجازی و اهمیت تشکیل این جلسه ارائه دادند.

در ادامه جلسه آقای حجت الاسلام دکتر محمد فروهر، مدیر موسسه راهبردی فرانو به عنوان مدرس دوره به تبیین اهمیت فضای مجازی پرداخته و دیدگاه ها و نظرات مقام معظم رهبری (دام برکاته)را به عنوان تاکیدی بر اهمیت این موضوع بیان کردند از جمله این که ایشان میفرمایند: اهمیت فضای مجازی به اندازه اهمیت انقلاب اسلامی است.

bty

آقای فروهر در اهمیت این موضوع به تشریح مقوله اینترنت و شبکه های مجازی و ضرورت آگاهی اقشار مختلف جامعه در این مورد پرداخته و بیان داشتند که این تکنولوژی ها قابل حذف نیست اما مدیریت آن را می توان دست گرفت.که می طلبد اولیای گرامی آگاهی های لازم را در این مورد کسب نمایند.

bty

حجت الاسلام دکتر فروهر در ادامه افزودند : شبکه ای مانند تلگرام که کاملا رمزنگاری شده است سبب انحطاط جامعه و بروز بزهکاری های متعدد می گردد و محتوای آن غیر قابل کنترل می باشد و راه حل پیشنهادی ایشان حذف آن از زندگی روزمره بود.

bty

در ادامه بررسی آسیب های فضای مجازی به بحث اعتیاد دیجیتال پرداخته و بیان داشتند که بازیهای رایانه ای و شبکه های اجتماعی به گونه ای برنامه ریزی شده انند که به موجب استفاده از آن شخص دچار نوعی اعتیاد می شود که به نوبه خود از اعتیاد به مواد مخدر شدیدتر و مخرب تر است.

bty

در انتها تصمیم بر آن شد که جلسه آتی با موضوع راهکارهای استفاده مناسب از فضای مجازی ارائه گردد

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat