? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور جلسه پایان سال مدیر جامعةالقرآن استان تهران با مسئولان ۴۶ شعبه تشکیل شد | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
سه شنبه،۸اسفند۱۳۹۶
کد: 15531

جلسه پایان سال مدیر جامعةالقرآن استان تهران با مسئولان ۴۶ شعبه تشکیل شد

آخرین جلسه سال ۱۳۹۶ با حضور مدیران شعب استان تهران در مرکز این مجموعه برگزار شد.

طی این جلسه خانم قدسیه طباطبایی، مدیر اجرایی مؤسسه، ضمن تشکر از زحمات مدیران شعب در توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی و پیشرفت قرآنی، عملکرد مؤسسات را رو به پیشرفت دانست.
وی ادامه داد: تربیت حافظان و قاریان قرآن به صورت تخصصی، به‌ویژه حضور حفاظ نوجوان دختر و پسر در چهارمین دوره مسابقات سراسری گل‌های آسمانی نشان خوبی از فعالیت یکساله شعب استان است.

a2
طباطبایی در ادامه درخصوص آئین‌نامه اجرایی مؤسسه نکاتی را مطرح کرد و خواستار حمایت خیران برای ارتقای روزافزون فعالیت‌های قرآنی و گسترش و توسعه فعالیت‌ آنها شد و از مردم و خیرین دعوت کردند در این فضای نورانی بیشتر مشارکت داشته و مثل سالهای گذشته حامی آرمان های انقلاب اسلامی و در تربیت فرزندان قرآنی به فرمایش مقام معظم رهبری همت گمارند.

گفتنی است درپایان این دیدار بر سلامتی و فرج حضرت ولیعصر عجل الله تعالی فرجه الشریف دعای فرج قرائت شد و با پذیرایی از مدیران شعب وتبریک سال نو به این دیدار دوستانه خاتمه  یافت.

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat