? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور حضور دانش آموزان دبستان امام حسن مجتبی (ع) قم  درمسابقات آموزش و پرورش ناحیه | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
پنج شنبه،۱۰اسفند۱۳۹۶
کد: 15535

حضور دانش آموزان دبستان امام حسن مجتبی (ع) قم  درمسابقات آموزش و پرورش ناحیه

 

دانش آموزان برگزیده دبستان قرآنی امام حسن مجتبی (ع) در مسابقات قرآن، عترت و نماز در مرحله ی ناحیه ای حضوری پرشور داشتند

فقیهی مدیر دبستان امام حسن مجتبی (ع) قم با بیان این خبرگفت :همزمان با ابلاغ شیوه نامه برگزاری مسابقات قرآن، عترت و نماز از سوی وزارت آموزش و پرورش، ستاد هماهنگی و برگزاری مسابقات قرآن،عترت و نماز دبستان قرآنی امام حسن مجتبی (ع)توسط مدیریت  و مسئولین دبستان تشکیل شد.

e5

وی ادامه داد :بر اساس مصوبات جلسه ستاد مذکور، ثبت نام و ساماندهی از دانش آموزان داوطلب شرکت در مسابقات آغاز شد و از دانش آموزان در رشته های حفظ، قرائت، اذان و احکام ثبت نام به عمل آمد. وسپس با همکاری مربیان قرآنی استعدادیابی و راهنمایی هر یک از دانش آموزان جهت شرکت در رشته خاص صورت گرفت، منابع مسابقات از سوی آموزشگاه تهیه شد و در قالب کتاب و سی دی الگوی تلاوت تقلیدی در اختیار دانش آموزان قرار گرفت.

e3

مدیر دبستان افزود : مسابقات در مرحله آموزشگاهی در بهمن ماه برگزار گردید و۳۱ نفر از دانش آموزان برگزیده در رشته های مختلف از پایه های اول تا ششم مشخص شدند و با برنامه ریزی ستاد برگزاری مسابقات قرآن، عترت و نماز آموزشگاه آماده سازی دانش آموزان برای حضور هر چه بهتر برگزیدگان در مرحله ناحیه صورت گرفت.

e7

فقیهی تصریح کرد :طبق تقویم مسابقات۳۱ نفر از برگزیدگان راه یافته به مرحله ناحیه از پایه های اول تا ششم در روز دوشنبه مورخ ۰۷/۱۲/۱۳۹۶ با بدرقه مدیر آموزشگاه  ومعاون آموزشی و دیگر همکاران راهی مسابقات شدند.

e6

مدیر دبستان در پایان خاطر نشان کرد : طبق اعلام مسئولین برگزار کننده مسابقات، دبستان قرآنی امام حسن مجتبی (ع) بیشترین شرکت کننده در مسابقات را دارا بود، که از سوی معاونت پرورشی آموزش و پرورش ناحیه یک،آقای قاسمی و همچنین آقای قاسم پور کارشناس مسئول قرآن ناحیه یک از مسئولین آموزشگاه تقدیر و تشکر به عمل آمد.

e2

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat