? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور حضور دکتر میرباقری در موسسه جامعه القرآن الکریم | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
چهارشنبه،۲۲شهریور۱۳۹۶
کد: 12425

حضور دکتر میرباقری در موسسه جامعه القرآن الکریم

 

دکتر محسن میر باقری مدیرمؤسسه نورالمجتبی (ع) با حضور در ساختمان مرکزی موسسه جامعه القرآن با حجت الاسلام و المسلمین طباطبایی مدیر موسسه دیدار و از نزدیک با فعالیت های قرآنی مؤسسه آشنا شدند. 

ایشان ضمن تمجید از عملکرد مؤسسه در زمینه ارائه آموزش های علوم قرآنی، و آموزش به تمام رده های سنی در موسسه را بسیار ارزشمند توصیف کردند.

a3

در این دیدار حجة الاسلام طباطبایی ضمن ارائه گزارش مبسوط از برنامه ها و فعالیت  ‌های گسترده جامعه القرآن در سراسر کشور و در عرصه بین اللملی، آمادگی این موسسه را در همه ابعاد در ارتباط سازنده با موسسه نورالمجتبی (ع) اعلام نمود.

a5

در این دیدار دکتر میرباقری مدیر مسئول مؤسسه نور المجتبی (ع( نیز با بیان توضیحاتی به معرفی فعالیت های مجازی موسسه نورالمجتبی پرداختند.

لازم به ذکر است در این دیدار بر ارائه راهکارهای تعامل بیشتر این دو موسسه قرآنی بحث و گفتگو شد همچنین راه‌های همکاری بیشتر نیز مشخص و مقرر شد این ارتباطات سازنده به‌صورت مستمر تداوم یابد.

 

a2

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat