? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور حضور گروه نمایش صحنه ای دبستان امام حسن مجتبی (ع) قم در مسابقات ناحیه آموزش و پرورش | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
یکشنبه،۲۹بهمن۱۳۹۶
کد: 15306

حضور گروه نمایش صحنه ای دبستان امام حسن مجتبی (ع) قم در مسابقات ناحیه آموزش و پرورش

 

فقهیی مدیر دبستان امام حسن مجتبی گزارشی از حضور گروه نمایش صحنه ای و نمایش عروسکی دبستان قرانی امام حسن مجتبی علیه السلام در مسابقات ناحیه ای داد

وی افزود : گروه نمایش صحنه ای و نمایش عروسکی دبستان قرانی در مسابقات ناحیه ای حضور درخشانی داشتند.

B3

آقای فقیهی با اشاره به خبر فوق  گفت  :  آموزش و تربيت صحيح كودكان و نوجوانان همواره يكي از دغدغه هاي اصلي خانواده هاست كه راه ها و روش هاي مستقيم و غيرمستقيمي براي رسيدن به اين امر هم در علوم ديني و هم علوم تربيتي و روان شناسي وجود دارد.

مدیر دبستان ادامه داد : آنچه مسلم است اين كه ذهن كودكان بسيار باورپذير و تاثيرپذير از آموزش ها و رفتارهاست و بايد از راه هاي مختلف از جمله ابزارهاي هنري كه تاثيرگذاري آموزشي آن دوچندان است، كودكان را به آموزش هاي صحيح و باورهاي اصيل راهنمايي كرد.

فقیهی با اشاره به نمایش صحنه ای تصریح کرد  : نمایش نيز يكي از شيوه هاي موثر در اين امر است كه با بهره بردن از فاكتورهاي قوي چون بازي زنده بازيگر، نور، موسيقي و همچنين ارتباطي زنده، مستقيم و هيجاني بر كودك مي تواند به بيان آموزه هاي اخلاقي و آموزش هاي تربيتي خاص اين گروه سني بپردازد و با درگير كردن ذهن و احساس كودك با نمايش، او را وادار به تفكر، خلاقيت و پويايي کند.

آقای فقیهی ادامه داد:  که این آموزشگاه هم در راستای کاکرد والای هنردرامر تربیت اقدام به تشکیل گروه نمایش صحنه ای و نمایش عروسکی با استفاده از مربیان باتجربه نمود و آقای محمدجواد زرنوش به عنوان مربی نمایش صحنه ای و آقای رضا خانی به عنوان مربی نمایش عروسکی انتخاب شدند انتخاب بازیگر از بین دانش آموزان مستعد صورت گرفت و تمرین از روی نمایشنامه ها به صورت منظم انجام شد.

فقیهی مدیر دبستان در پایان گفت: امروز و در روز مسابقات هر دو گروه نمایش صحنه ای و نمایش عروسکی نمایش خوبی داشتند که مورد تحسین ویژه معاونت محترم پرورشی ناحیه آقای قاسمی و همچنین داوران محترم قرار گرفت و نتایج مسابقات متعاقبا از سوی آموزش و پرورش اعلام می گردد.

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat