? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور دانش آموزان دبستان امام حسن مجتبی (ع) شهیدین از خانه علوم و فنون قم بازدیدکردند | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
سه شنبه،۸اسفند۱۳۹۶
کد: 15512

دانش آموزان دبستان امام حسن مجتبی (ع) شهیدین از خانه علوم و فنون قم بازدیدکردند

 

فقیهی مدیر دبستان  با اشاره به خبر فوق گفت: براساس برنامه ریزی های  آموزشی و تفریحی دانش آموزان این آموزشگاه از خانه علوم و فنون قم  بازدید کردند.

مدیر دبستان امام حسن مجتبی (ع) در خصوص ویژگی های خانه علوم و فنون بیان کرد: خانه علوم و فنون مکانی است که علم را به روش سالم و قابل فهم به دانش آموزان ارائه می دهد.

d4

وی گفت: دانش آموزان در زمینه های گوناگون مانند فیزیک، زیست، زمین شناسی، آبخیزداری، تالار فکر، قرآن و عترت و انرژی های پاک به صورت مجسم مسائل علمی مختلف را مشاهده می کنند.

d3

دانش آموزان کلاس پنجم و ششم دبستان قرآنی امام حسن مجتبی (ع) ۶ اسفند به همراه  مربیان و کادر دبستان از تالارهای مختلف خانه علوم و فنون قم بازدید داشتند و از نزدیک آزمایشهای گوناگون علمی را مشاهده کردند.

d7

گفتنی است :علاقه و شوق دانش آموزان به این مکان و مشارکت آنان در مباحث مطرح شده توسط مدرسین باعث استقبال مسئولین خانه علوم و فنون از این آموزشگاه گردید و مدت بازدید را افزایش دادند تا دانش اموزان اطلاعات زیادی را به دست آورند.

d5

d6

d8

d9

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat