? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور درسنامه حفظ احادیث منتخب کتاب شریف کافی | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
یکشنبه،۲۵مرداد۱۳۹۴
کد: 513

درسنامه حفظ احادیث منتخب کتاب شریف کافی

ویژگی­های درسنامه حفظ احادیث منتخب کتاب شریف کافی

 

کتاب کافی معتبرترین ، کامل­ترین ، جامع­ترین ، با عظمت­ترین ، سودمندترین و مهم­ترین کتابی است که در جهان اسلام تألیف شده است . عظمت کتاب شریف کافی به حدّی است که با گذشت یازده قرن از تدوین و تألیف آن ، هیچ عالمی تاکنون نتوانسته کتابی مانند آن را به رشته تحریر درآورد .

مؤلّف کتاب گرانسنگ کافی ، فقیه نامی شیعه ، رئیس المحدّثین ثقه الاسلام محمّد بن یعقوب بن اسحاق رازی معروف به « کلینی » است .

مرحوم کلینی مدّت بیست سال از عمر با برکت خود را برای گردآوری و تألیف این کتاب ارزنده صرف کرد و آن را در سه بخش « اصول » ، « فروع » و « روضه » مرتّب ساخت .

کتاب «حفظ کافی» درسنامه­ای است برای همه علاقه­مندان که می­خواهند طی برنامه­ای منظّم و با روشی جدید ، احادیث منتخب کتاب کافی را به آسانی حفظ کنند و با تمرین و مباحثه مستمر و استفاده کاربردی از آنها زمینه نشر و ترویج فرهنگ اهل بیت علیهم السّلام را در جامعه فراهم آورند .

jeld-kafi12

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat