? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور دیدار مدیرشعب جامعه القرآن گلستان با  امام جمعه آزاد شهر | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
شنبه،۱۱دی۱۳۹۵
کد: 7693

دیدار مدیرشعب جامعه القرآن گلستان با  امام جمعه آزاد شهر

 

سرکار خانم رضوانی فر مدیر و نماینده حقوقی جامعه القرآن گلستان  با حجه الاسلام والمسلمین شهابی امام جمعه جدید شهرستان آزادشهر دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار رضوانی فر مدیر شعب استان و نماینده حقوقی جامعه القرآن از برنامه‌های اجرا شده و فعالیت های موسسه در سطح استان و شهرستان آزاد شهر گزارشی به امام جمعه شهرستان ارائه نمود ودرادامه جلسه با حضور فرماندار شهر ادامه یافته و مقرر شد جهت راه اندازی شعبه در شهر نوده خاندوز و نگین شهرو ساخت ساختمان جدید در آزادشهر و تشکیل هیئت پشتیبانی همکاری و اقدامات لازم انجام شود.

b4

لازم بذکر میباشد که حجت الاسلام و المسلمین شهابی قبلا امام جمعه شهرهای سرخنکلا و خان ببین بودندو در هردو شهر به عنوان پشتیبانی موسسه در راستای اهداء ساختمان به شعبه سرخنکلا واحداث ساختمان در خان ببین کمکهای زیادی نمودند

b3

همچنین  جلسه ای در دفتر امام جمعه به همراه مدیر شعبه آزادشهر خانم محمدی برگزار شد که در این جلسه فرماندار به همراه رییس شورای شهر و اداره جهاد کشاورزی آزادشهر نیز حضورداشتند.

b2

در ادامه این دیدار مسئولین به همراه امام جمعه شهر از شعبه مرکزی آزاد شهر بازدید و در جریان برنامه های آموزشی و  فعالیت های این شعبه قرآنی قرار گرفتند.

 

 

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat