? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور راه‌یافتگان به چهلمین مسابقات سراسری به اردوی آموزشی می‌روند | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
دوشنبه،۲۳مرداد۱۳۹۶
کد: 11920

راه‌یافتگان به چهلمین مسابقات سراسری به اردوی آموزشی می‌روند

 

اردوی آمادگی راه یافتگان به چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم طی اواخر مرداد و اوایل شهریورماه در قم برگزار می‌شود.

اردوی آمادگی مرحله کشوری چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه راه‌یافتگان به مسابقات سراسری قرآن کریم، طی روزهای آینده برگزار می‌شود.
براساس این گزارش این اردو که سومین دوره برگزاری این قبیل اردوها برای مسابقات سراسری قرآن کریم است، در رشته‌های حفظ کل، حفظ ۲۰ جزء، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل و دعاخوانی برپا می‌شود.
این اردو که از آن با عنوان «اردوی تعالی» یاد می‌شود، برای ارائه برخی آموزش‌ها به راه‌یافتگان در مرحله کشوری مسابقات سراسری قرآن برپا و در دو بخش آقایان و بانوان و به صورت مجزا در شهر مقدس قم برگزار می‌شود.
اردوی بخش آقایان طی روزهای ۲۸ و ۲۹ مردادماه و اردوی بانوان نیز طی روزهای ۳۱ مرداد و اول شهریورماه برگزار خواهد شد.
ستاد عالی مسابقات از راه یافتگان به چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم خواسته است تا جهت هماهنگی و شرکت در اردو با ادارات قرآنی استان‌ها تماس گرفته و یا با شماره تماس ۰۲۱۶۴۸۷۲۶۴۵ ارتباط برقرار کنند.
یادآور می‌شود، چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم از ۱۱ تا ۲۴ شهریورماه به میزبانی استان آذربایجان غربی و شهر ارومیه برگزار می‌شود.

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat