? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور رده‌بندی حضور استان‌ها در آزمون سراسری حفظ قرآن | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
دوشنبه،۲بهمن۱۳۹۶
کد: 14674

رده‌بندی حضور استان‌ها در آزمون سراسری حفظ قرآن

 

در حالی‌که مهلت ثبت‌ نام شرکت در آزمون ملی حفظ و مفاهیم قرآن برای دومین‌بار تا پایان روز ششم بهمن‌ماه تمدید شد و شمار ثبت نام کنندگان از مرز ۱۳۱ هزار نفر گذشت، کماکان استان‌ اصفهان با بیش از ۱۸ هزار ثبت نام‌کننده در صدر استان‌ها قرار دارد.

به نقل خبرگزاری ایکنا، به نقل از ستاد خبری آزمون ملی حفظ و مفاهیم قرآن کریم، براساس برنامه از پیش اعلام شده، امروز ۳۰ دی‌ماه آخرین مهلت برای ثبت نام در آزمون ملی حفظ و مفاهیم قرآن اعلام شده بود که به دلیل تماس‌های فراوان و تقاضای علاقه‌مندان، مهلت ثبت‌نام شرکت در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن تا پایان روز ششم بهمن‌ماه تمدید شد.
براساس این گزارش ثبت‌ نام در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن از هجدهم آذر آغاز و تا پایان دی‌ماه تمدید شده بود که برای دومین بار به‌ دلیل درخواست مکرر علاقه‌مندان تا ششم بهمن‌ماه تمدید شد.
این تمدید در حالی صورت گرفته است که تاکنون بیش از ۱۳۱ هزار نفر در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن ثبت‌ نام کرده‌اند. از بین این تعداد ثبت نام کننده، استان اصفهان با بیش از ۱۸ هزار نفر، استان فارس با ثبت‌ نام بیش از ۱۰ هزار نفر و تهران با بیش از ۹ هزار نفر در صدر استان‌های ثبت‌نام کننده در این آزمون قرار دارند.
همچنین استان‌های ایلام با ۸۸۰ نفر،‌ کهگیلویه و بویراحمد با ۹۰۰ نفر و بوشهر نیز با ۹۰۰ نفر در رتبه‌های انتهایی ثبت‌ نام این آزمون قرار دارند.
آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن با مشارکت و همکاری معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان اوقاف و امور خیریه پنجشنبه دهم اسفندماه در بیش از ۲۶ رشته و در ۴۲۰ حوزه امتحانی در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat