? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور رقابت در رشته معارف تفسیر طی دومین روز مسابقات/ اسامی راه‌یافتگان به مرحله نهایی رشته حفظ و معارف موضوعی قرآن‌ | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
سه شنبه،۲۱شهریور۱۳۹۶
کد: 12418

رقابت در رشته معارف تفسیر طی دومین روز مسابقات/ اسامی راه‌یافتگان به مرحله نهایی رشته حفظ و معارف موضوعی قرآن‌

 

دومین روز چهلمین دوره مسابقات قرآن کریم در بخش بانوان شاهد رقابت متسابقات در رشته معارف و برپایی آیین اختتامیه سه رشته دعاخوانی، مدیحه‌سرایی و معارفی است.

به نقل خبرگزاری ایکنا، چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در بخش بانوان، طی دومین روز، ۲۱ شهریورماه شاهد رقابت رشته معارف تفسیر است.
این رقابت‌ها با داوری زرسان در بخش فن‌بیان تفسیر، عظیم‌زاده در بخش تفسیر، احمدی در بخش فن بیان احادیث، حسینی‌فر در بخش احادیث و در بخش حفظ موضوعی با داوری نوروزی همراه است که در حسینیه ثارالله(ع) ارومیه در حال برگزاری است.
لازم بذکر است اختتامیه رشته‌های دعاخوانی، مدیحه‌سرایی و معارفی امروزه از ساعت ۱۸ تا ۲۰ برپا خواهد شد. همچنین الهام حسنی از یزد، سما تقی‌زاده از گیلان، رؤیا دادپور از فارس، مهدیه محمدزاده از آذربایجان شرقی و اعظم قهرمان از چهار محال و بختیاری از جمله راه‌یافتگان به مرحله نهایی رشته حفظ و معارف موضوعی قرآن‌ هستند.
یادآور می‌شود، مسابقات بخش بانوان نیز از ۱۹ تا ۲۶ شهریورماه در آذربایجان غربی در حال برگزاری است. همچنین رقابت بانوان در رشته معارف چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن از شبکه قرآن و معارف سیما و رادیو قرآن به صورت زنده پخش می‌شود.

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat