? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور زمان برپایی مسابقات بانوان دارالقرآن امام علی(ع) به تعویق افتاد | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
شنبه،۲۸مرداد۱۳۹۶
کد: 12015

زمان برپایی مسابقات بانوان دارالقرآن امام علی(ع) به تعویق افتاد

 

زمان برگزاری یازدهمین دوره مسابقات سراسری دارالقرآن امام علی(ع) در بخش بانوان به فصل پاییز موکول شد.

زمان برگزاری مسابقات سراسری دارالقرآن امام علی(ع) ویژه بانوان که پیش از این طی بازه زمانی ۱۸ شهریورماه همزمان با عیدسعید غدیرخم تا ۲۴ شهریورماه اعلام شده بود به فصل پاییز موکول شد.
با توجه به همزمانی با چهلمین دوره مسابقات قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه، همچنین درخواست جمع كثيری از شركت‌كنندگان برای تغيير زمان برگزاری مسابقات، اين دارالقرآن مسابقات خود را تا فصل پاييز به تعويق انداخت که زمان دقيق برپایی آن متعاقبا اعلام خواهد شد.
یادآور می‌شود، زمان ثبت نام تا ساعت ۲۴ روز سه‌شنبه، ۳۱ مردادماه به صورت اينترنتی و با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی دارالقرآن علامه طباطبايی به نشانی quran.dqat.ir انجام می‌گیرد که زمان آن تمديد نخواهد شد.
همچنین این مسابقات در شش رشته حفظ کل و حفظ در اجزاء ۲۰، ۱۰ و ۵ جزء، قرائت و ترتیل‌خوانی قرآن در دو مقطع سنی زیر ۱۶ سال و بالای ۱۶ سال در مرکز فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی(یادمان شهدای هفتم تیر) واقع در تهران، بهارستان، چهارراه سرچشمه، کوچه شهید صیرفی‌پور برگزار می‌شود.

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat