? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور طرح”  شکوفه های مهربانی ” در جامعه القرآن گرگان برگزار شد | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
سه شنبه،۲۲اسفند۱۳۹۶
کد: 15802

طرح”  شکوفه های مهربانی ” در جامعه القرآن گرگان برگزار شد

 

رضوانی فر مدیر شعب گلستان با بیان این مطلب گفت : طرح”  شکوفه های مهربانی “از طرف مهد شکوفه های قرآنی گرگان و با مشارکت و همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی ، ورزشی شهرداری گرگان و کمیته امداد امام خمینی (ره) اجرا گردید.

مدیر شعب تصریح کرد : این برنامه با حضور ۸۴ نفر از نو آموزان با هدف، نهادینه کردن سنت حسنه احسان و نیکوکاری برگزار شد که به نوگلان عزیز توضیح داده شد همه ساله در آستانه حلول بهار رسم بر این است که علاوه بر تغییر و تحول در وضع زندگی و خانه تکانی و خرید میوه و شیرینی و تهیه لباس و پوشاک نو برای خود ، رسیدگی به امور محرومان و مستضعفان که از توانایی مالی لازم برای اینگونه امور برخوردار نیستند را نیز فراموش نکنیم و آنها را در شادی خود شریک کنیم.

t4

رضوانی فر در پایان افزود: سپس عزیزان با انداختن هدایای نقدی خود در صندوق کمک و جمع آوری هدایای غیرنقدی در این امر خداپسندانه شرکت نمودند. و در آخر از عزیزان پذیرایی به عمل آمد.

t3

t5

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat