? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور « علم‌الحدیث » از سوی واحد پژوهش جامعةالقرآن منتشر شد | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
سه شنبه،۲۵اسفند۱۳۹۴
کد: 2461

« علم‌الحدیث » از سوی واحد پژوهش جامعةالقرآن منتشر شد

 

کتاب «علم‌‌الحدیث» تألیف مرضیه جدید‌الاسلام توسط واحد انتشارات به زیور طبع آراسته شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابوالفضل حکیمی ، معاون پژوهش جامعة القرآن‌الکریم در خصوص تازه‌های نشر واحد پژوهشی این مؤسسه گفت : کتاب «علم‌‌الحدیث» در ‌برگیرنده چکیده مطالب کتاب علم‌الحدیث و درایة الحدیث حجت‌ الاسلام کاظم میر‌شانه‌‌ چی ، کتاب تاریخ عمومی حدیث تألیف مجید معارف و مصطلح‌الحدیث تألیف صبحی صالح متناسب با منابع کنکور کارشناسی‌ارشد و دکتری است.
وی با اشاره به اینکه کتاب فوق توسط مرضیه جدیدالاسلام تألیف و گردآوری شده و به همت واحد انتشارات مؤسسه به چاپ رسیده است، اظهار  کرد:  در فصل‌های ابتدایی این کتاب به تعریف اصطلاحات حدیثی پرداخته شد و سپس به بیان اصلاحات حدیثی مذاهب شیعه و سنی می‌پردازد.
حکیمی با تأکید بر اینکه مطالب این کتاب به نثر ساده نگارش شده است، تصریح کرد: علاقه‌مندان برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و یا دکتری رشته علوم قرآن و حدیث از مطالب این کتاب استفاده کنند.

لازم به ذکر است؛ علاقه ‌مندان برای تهیه این کتاب می‌توانند به انتشارات مؤسسه واقع در قم، خیابان معلم، معلم ۱۰، کوچه ۸ مراجعه کنند و یا در ساعات اداری با شماره ۰۲۵۳۷۷۴۶۸۸۲ تماس بگیرند.

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat